Letizia pre istotu robí dcéram raňajky osobne.

Španielska kráľovná Letizia nikomu neverí. Všetko si robí sama

Pre kráľovnú Letiziu je nemysleiteľné, aby jej dcéry jedli nezdravo, prípadne aby niekto vynášal podrobnosti z jej súkromného života z kráľovského paláca.

Španielska kráľovná Letizia (42) je voči iným osobám, najmä personálu, nedôverčivá. Ako informovali španielske médiá, manželka kráľa Felipeho je prísna najmä v otázkach stravy.

V snahe zabrániť, aby sa požívatiny, ktoré zakázala, dostali do jedla, varí sama. Kvôli príprave zdravých raňajok pre dcéry Leonor (9) a Sofiu (7) vstáva každý deň o štvrť na sedem.

Okrem toho má panický strach, že spolupracovníci môžu prezradiť podrobnosti zo súkromia kráľovskej rodiny, preto sa vzdala osobného trénera a pestúnok. Tieto opatrenia, navonok prezentované ako úsporné, jej vyslúžili uznanie Španielov.

Deti odprevádza do školy a robí s nimi domáce úlohy. Každé ráno pol hodiny behá v parku El Pardo. Obavy, že niekto zverejní niečo nelichotivé z minulosti Letizie, prvej španielskej kráľovnej s neurodzeným pôvodom, pretrvávajú.

Keďže s Felipem mala civilný sobáš, fakt, že bola rozvedená, z hľadiska katolíckej cirkvi nepredstavoval prekážku pre vstup do manželstva. Súkromie si stráži aj preto, že dávnejšie jej bratranec prezradil, že podstúpila interrupciu. Či je to pravda, vie najlepšie ona.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní