V SuperStar ho preslávil najmä Haberov výrok, že sa ponáša na princa Krasoňa. V Maďarsku ocenili aj jeho spevácke kvality.

Spevák Peter Šrámek: Pre Haberu bol princ Krasoň, v Maďarsku boduje

„Na Slovensku riešia imidž, v Maďarsku hlas,“ vysvetľuje mladý spevák, prečo sa mu podarilo preraziť v televíznej súťaži u našich susedov.

V slovenských speváckych súťažiach Petra Šrámka prehliadali, v Maďarsku mu predpovedajú sľubnú kariéru. Pracuje na nej od trinástich rokov, keď účinkoval v relácii Môj najmilší hit. Odvtedy sa pohybuje akoby v začarovanom kruhu.

Spieval v niekoľkých muzikáloch, no sólovo sa mu presadiť nedarilo. Preto to skúšal cez spevácke súťaže. „Vždy ma chválili, no nikdy som sa nedostal až do finále,“ hovorí. Podarilo sa mu to až v maďarskej speváckej súťaži Rising Star, kde ho porotcovia týždeň čo týždeň vynášajú do nebies.

Náhoda

„Ty môžeš spievať čokoľvek, vždy to zaspievaš výborne,“ vyšlo z úst porotcu maďarskej televíznej šou Rising Star, keď dospieval Slovák Peter Šrámek.

Úspech prišiel v čase, keď už začínal o svojom talente pochybovať. „Hovorí sa tomu byť v pravú chvíľu na pravom mieste,“ hovorí o okolnostiach, ktoré mu zmenili život.

Viac sa dočítate v týždenníku Plus 7 Dní


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní