Dobre platení herci: Porotcovia išli podľa vopred pripraveného scenára. Mohli sa proti nemu vzoprieť?

Špinavosti v X Factore: Porotcovia mali nariadené, koho rozplačú a z koho spravia idiota

Porotcovia jojkárskeho X Factoru boli len dobre platení herci, týždenník Plus7 DNÍ získal tajný manuál, ktorým sa riadili.

Diváka treba získať najmä dôrazom na nešťastné ľudské príbehy a emócie. V podobných televíznych šou ako X Factor je to bežná prax na celom svete. No to, o čom sa doteraz len šepkalo, sme získali čierne na bielom.

Týždenníku Plus 7 DNÍ sa podarilo zohnať tajný scenár speváckej súťaže X Factor. Pri jeho čítaní miestami až mrazí.

Sisa Sklovska, Ondřej Brzobohatý, Celeste Buckingham a Oto Klempíř podľa neho nemali ľahkú hereckú úlohu. Predtým, než súťažiaci vyšiel prvý raz na pódium, mali nalinajkované, ako ho psychicky rozložiť, aby sa rozplakal, alebo aby vyznel ako najväčší hlupák. Tým však sumár „odporúčaní”, ktoré dostali od tvorcov šou, nekončil.

Kto a na základe čoho manuál vytvoril ? Ako reagovali porotcovia? Kto boli podľa neho favoriti X Factoru a či medzi nich patril aj budúci víťaz, sa dočítate v novom čísle týždenníka Plus 7 DNÍ. Nájdete tu aj ukážky zo škandalózneho scenára.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní