Ivan Kmotrík má deti s bývalou manželkou Adrianou, s Karolínou Čičátkovou, aj so súčasnou partnerkou Timeou (zľava doprava).

Spolu na rovnakej akcii: Sú z matiek Kmotríkových detí kamošky?

Matky detí Ivana Kmotríka si vyrazili na ten istý večierok. Chodia spolu aj na kávu?

Kým v iných rodinách si bývalé a súčasné partnerky toho istého muža nevedia prísť na meno, u Kmotríkovcov to zrejme tak nie je.

Bez ohľadu na to, čo sa odohralo v minulosti, sa nedávno moderátorka Adriana Kmotríková a bývalé miss Karolína Čičátková i Timea Szabóová ukázali na jednom večierku. Dámy spája otec ich detí, známy podnikateľ Ivan Kmotrík.

Moderná rodina

Ak by si niekto myslel, že na seba budú zazerať, mýlil by sa. Pozornosť sa upriamovala najmä na Miss Slovensko 1998 Karolínu Čičátkovú, ktorá podľa klebiet kedysi stála za rozvodom moderátorky Adriany Kmotríkovej.

"Táto doba prináša všeličo. Človek sa s tým musí zžiť a prispôsobiť sa," prezradila nám Čičátková, ktorej zo vzťahu s moderátorkiným exmanželom zostala jedenásťročná dcéra.

Ako vychádzajú v súkromí? Čo prekvapujúce povedala Adriana Kmotríková o rozvode s exmanželom? Aj to sa dočítate v aktuálnom vydaní týždenníka Plus 7 DNÍ.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní