Wande Hrycovej (vpravo) spor so speváčkou Helenou Vondráčkovou a jej manželom ubral energiu a čas.

Spor Vondráčková verzus Hrycová sa skončil. Vieme, kto vyhral

Helena Vondráčková s manželom sa súdili s producentkou Wandou Hrycovou deväť rokov. Ktosi teraz bude musieť vytiahnuť z vrecka tisíce eur.

Takmer nekonečný príbeh. Aj tak by sa dal nazvať súdny spor českej speváčky Heleny Vondráčkovej a jej manžela Martina Michala so slovenskou producentkou Wandou Adamik Hrycovou. Po deviatich rokoch sa však kauza konečne uzavrela.

Bratislavský krajský súd dal za pravdu dcére herca Andyho Hryca a speváčkinu žalobu proti nej zamietol. Podľa jeho rozhodnutia musia teraz Vondráčkovci uhradiť nielen súdne trovy, ale aj Wandine náklady na advokátov.

Hoci ich ešte nemá presne vyčíslené, určite pôjde o tisícky eur. Ako nám prezradila, ona sama už „kontražalobu“ neplánuje. „Po toľkých rokoch je to už premlčané, uspokojím sa s týmto rozsudkom. Mám radosť, že sa celá táto trápna záležitosť ukončila. Bol to nezmysel od začiatku do konca,“ hovorí.

Čítajte viac:

Wanda Adamik Hrycová: Materstvo sa zmenilo

Manžel a manažér Heleny Vondráčkovej zatiaľ nechcel nič komentovať. „Ešte nemám rozsudok, takže sa nemám k čomu vyjadrovať. Poznám akurát rozsudok prvého súdu, ktorý povedal, že za lži Hrycovej môže divadlo Nová scéna, pretože to hovorila v jej mene. To je jediné, čo viem,“ povedal nám Martin Michal.

Čo bolo predmetom sporu? Ako sa k výsledku vyjadrila Hrycová? Aj to sa dočítate v aktuálnom vydaní týždenníka Plus 7 DNÍ.

  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].