Vyrovnaná: Po bábätku túžila Viki osem rokov.

Šťastná Viki Ráková si materstvo užíva. Bude konečne svadba?

Materstvo herečku Viki Rákovú podľa vlastných slov tak chytilo, že by len rodila a rodila. Jej synček bude mať čoskoro tri mesiace.

Pred vyše tromi mesiacmi sa Viki Ráková stala prvýkrát mamou. Synček Bendegúz spôsobil úplný obrat v jej živote. „Nikdy som sa necítila taká pokojná a vyrovnaná ako po jeho príchode na svet,“ opisuje pocity.

Najkrajšia láska

„Je to neuveriteľne trpezlivý a veselý človiečik. Spoznávame sa a baví ma sledovať, ako rýchlo rastie, vníma a učí sa,“ teší sa herečka. Mamou sa stala vo veku tridsaťtri rokov, hoci po tom túžila už predtým.

Rákovej partner, hudobný riaditeľ košického divadla Thália Róbert Lakatos, pomáha pri starostlivosti o synčeka. „Keď potrebujem doma niečo porobiť, hrá mu na viole, spieva mu, ale vie ho aj okúpať a uložiť spať. Ale najkrajšie sú aj tak spoločné rána,“ nadchýna sa Viki.

Čítajte viac:

Už je z nej šťastná mamina! Viki Ráková porodila synčeka

Práca počká

Na prácu nemyslí, rodičovskú dovolenku si vychutnáva. „Hrávam síce niektoré predstavenia, ale to si iba na pár hodín odskočím. Malý je zatiaľ s otcom alebo so švagrinou, či s babkou,“ hovorí.

„Materstvo ma tak chytilo, že by som len rodila a rodila… Chcem si však užiť nášho synčeka, takže momentálne ďalšie dieťa neriešime.“ Ráková spolu s partnerom teraz uvažujú o svadbe.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní