Mauréry patrí k ženám, ktorým ručička na váhe neustále kolíše.

Štíhlejšia Mauréry: Herečka zhodila 9 kíl. Ktorý chlap ju motivoval?

Zuzana Mauréry začala v tajnosti makať vo fitnescentre, zhodila deväť kíl. Prečo sa rozhodla zlepšiť si postavu?

Mohla by ísť príkladom mnohým ženám. Herečka Zuzana Mauréry sa na jeseň vrhla do vylepšovania svojej postavy a nasadila poriadne tempo. Popri pravidelnom cvičení vo „fitku“ dodržiava stravovací plán. Za dva mesiace vďaka tomu schudla deväť kilogramov.

O svojej športovej aktivite umelkyňa pred svetom prekvapivo mlčí. Aj nám chcela najskôr všetko zatajiť. „Odkiaľ o tom viete?“ poznamenala napokon s úsmevom.

Na cvičenie Zuzanu podľa našich informácií motivoval štvornásobný majster Československa v kulturistike Boris Plintovič. „Áno, Boris je úžasný človek i tréner,“ priznala nám herečka, ktorá nechudne kvôli žiadnej úlohe.

Čítajte viac:

Zuzana Mauréry o hereckej práci: Latka je u nás postavená dosť nízko!

Netrpí ani nedostatkom pracovných príležitostí, naopak, v súčasnosti nakrúca veľa v Česku i na Slovensku. Tvrdí tiež, že o líniu sa nestará kvôli mužom. Oplatí sa to podľa jej slov „len a len pre seba“.

Štyridsaťšesťročná Mauréry patrí k ženám, ktorým ručička na váhe neustále kolíše. Asi najviac to pocítila, keď účinkovala v úspešnom muzikáli Rómeo a Júlia vo Viedni. V tom období nabrala asi dvadsať kilogramov - nie však zo stresov, ale z nudy.

„Hrať každý večer to isté, na to jednoducho nemám povahu. Aj preto som sa už o žiadnu prácu tohto druhu vo Viedni neuchádzala. Bolo to všetko na špičkovej úrovni, ale jednotvárne,“ vysvetľovala herečka, ktorá, zdá sa, nechce už nič ponechať na osud.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní