Každý si ide svojou cestou: Dcéra veľkopodnikateľa Eva Majská sa rozvádza s manželom Martinom.

Stojí za rozvodom Majského dcéry fitnestréner známych či jojkárska moderátorka?

Jediná dcéra Jozefa Majského sa rozvádza. Stojí za krachom manželstva fitnestréner známych či jojkárska moderátorka?

Srozchodmi a rozvodmi sa v roku 2013 akoby vrece roztrhlo. Ďalší krach manželstva hlási rodina veľkopodnikateľa Jozefa Majského.

Jeho dcére Eve stroskotalo navonok idylické manželstvo s podnikateľom Martinom Šebom, s ktorým má deväťročného syna Alexa.Žiadne taniere však v rodine nelietali.

Podľa našich informácií sa na ukončení spoločného života dohodli a neočakávajú sa preto ani rozvodové ťahanice na súde. Dohodnúť sa mali na tom, že otec sa bude so synom stýkať, kedykoľvek bude chcieť, a jasno majú mať tiež v majetkovom vyrovnaní.

Obidvaja sú už podľa nášho zdroja znova zadaní. Štyridsaťštyriročný Martin Šebo sa dal koncom leta dokopy s jojkárskou moderátorkou Kriminovín Monikou Bruteničovou, s ktorou už stihol absolvovať dovolenku v Ázii. Tridsaťdeväťročnú biznismenku Evu Majskú zase vidieť podozrivo často v spoločnosti jej osobného trénera Janyho Landla, s ktorým sa údajne stretáva niekoľko mesiacov.

Brali sa vo veľkom štýle

Majského jediná dcéra Eva, jeho miláčik, si brala svojho vyvoleného po niekoľkoročnej známosti. So Šebom sa zoznámila v čase, keď prechádzala najťažším obdobím v živote. Jej otca práve zobrali do väzby a spustil sa kolotoč súdnych prieťahov pre vytunelovaný nebankový subjekt.

Šebo vtedy pracoval pre súkromnú televíziu a Majskej bol oporou. Svadbu si pred siedmimi rokmi vystrojili v americkom štýle. V luxusnej reštaurácii na nábreží Dunaja, okolo ktorej vtedy krúžili ochrankári, sa zišla skutočná smotánka, drahé autá vybraných hostí parkovali všade navôkol. Za svedkov im išiel syn známeho podnikateľa Slavomír Hatina Evina švagriná Danka Majská.

Novomanželom prišiel zaspievať pesničku Len bez ženy herec Štefan Skrúcaný a okrem toho si strihol aj malú moderovačku - ohlasoval oficiálnu a neoficiálnu časť večera. Herec priznal, že za svoj umelecký prínos nedostal honorár, pretože išlo o dar ženíchovi, s ktorým sa poznal dávno predtým.

V pokoji

Dnes je všetko inak. Manželom ostali iba spoločné fotografie a spomienky. Z okolia dvojice sme sa dozvedeli, že im to škrípalo dlhší čas. Pravdepodobne už nebolo čo zachraňovať, keď sa na scéne zjavil Evin fitnestréner Jany Landl. Ten sa do povedomia verejnosti zapísal zázračnou premenou svalstva moderátorky Eriky Barkolovej, ktorú pripravoval na súťaž vo fitnese. Povrávalo sa vtedy, že Jany je sukničkár a svoj šarm skúšal na viaceré klientky, Barkolová však bola v tom období zadaná. Do práce s novou prominentnou klientkou Majskou sa podľa všetkého tiež pustil s plným nasadením. Mal jej venovať nadštandardne veľa pozornosti, čomu sa šéfka impéria mohla len potešiť.

„Eva nemala nikdy perfektnú postavu, ale keď začala cvičiť s Janym, boli na nej naozaj videť výsledky. Takže v tom, čo robí, je asi dobrý. Verím, že mu je za to určite vďačná, ale ináč neviem, čo sa jej na ňom páči,“ dozvedeli sme sa od nášho zdroja.

Podľa neho prerástlo priateľstvo oboch aj do súkromia. Svoju novú známosť mala Eva vziať na luxusné dovolenky a vybudovať mu fitnescentrum v budove Sipoxu, kde má zámožná rodina Majských apartmány a kancelárie, odkiaľ riadia rodinné impérium.

Prominentný tréner na jeseň cestoval po Karibiku, kde pracoval ako tréner na zaoceánskej lodi. Vystriedal Barbados, Svätú Luciu, Holandské Antily a plavbu zavŕšil vo vychytenom hoteli The Ritz-Carlton na ostrove Portoriko, kde noc stojí od päťsto do dvetisíc eur. Predposledný novembrový deň sa ocitol v Ázii a cestu ukončil na opačnom konci sveta, v Číne. O týždeň neskôr zverejnil na internete poznámku: „Po dlhých cestách opäť doma.“

Nerobí tajnosti

Martin Šebo v spoločnom luxusnom apartmáne nedaľeko Slavína, v ktorom býval s manželkou, už nežije. Údajne sa vytrvalo snažil dať ich manželstvo dokopy, ale pravda je tiež taká, že dlho sám neostal ani on. Po boku má novú priateľku a opäť nejde o nikoho neznámeho. Zblížil sa s jojkárskou moderátorkou Monikou Bruteničovou, ktorá sa ešte viac zviditeľnila nemilou udalosťou pred rokom a pol.

Za dramatických okolností sa vtedy rozišla s bývalým priateľom, ktorý sa rozhodol dať jej zbohom a navštívil ju v práci na Kolibe. Miesto pusy však prišla facka na rozlúčku. Na fyzický útok ihneď reagovali moderátorkini kolegovia, ktorí Moniku začali ratovať. Hoci na rozzúreného expriateľa podala moderátorka trestné oznámenie, nasledujúce týždne žila v strachu, že niečo podobné sa môže zopakovať. S Martinom Šebom sa tridsaťštyriročná blondína dala dokopy podľa nášho zdroja v lete a ani pred známymi s tým už nerobí žiadne tajnosti.

„Áno, je to pravda. Poznáme sa niekoľko rokov, keďže som pracoval v mediálnej brandži,“ komentoval stručne Martin Šebo svoj nový vzťah s tým, že s manželkou Evou je v rozvodovom konaní. Snažili sme sa skontaktovať aj s ňou, no cez asistentku nám odkázala, že má až do večera mnoho stretnutí a nemá čas.

„To nie je otázka na mňa, ale na Evu,“ odmietol sa k jej údajnému novému priateľovi vyjadriť aj jej ešte stále manžel.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní