Bez debaty: Boris Kollár bol s Dominikou v Nepále. Hoci v tom môžu byť nevinne, v prípade známeho milovníka žien treba byť ostražitý.

Strana sa mu rozpadáva, on však nezaháľa. Zbalil Boris Kollár ďalšiu exotickú krásku?

Boris Kollár a takmer zabudnutá cesta do Nepálu. Až teraz vysvitlo, že tam bol s mladou modelkou exotického pôvodu.

Mal to byť ďalší z cestovateľských zážitkov Borisa Kollára. No až teraz sociálne siete odhalili, že politik sa ani v Nepále, kam sa pred vyše rokom vybral na „očistný“ výlet, nezaobišiel bez dámskej spoločnosti. V Ázii ho sprevádzala žena, ktorej hviezda začala po návrate na Slovensko stúpať.

Ako modelka sa Dominika Ngo-Ducová čoraz častejšie objavovala na módnych prehliadkach. Pár mesiacov nato dokonca získala moderátorský flek v módnej televízii Gabriely Drobovej.

Čítajte viac:

Šimkovičová opúšťa Kollárovu stranu: Nedostala, čo chcela?

Pomáhal jej v kariére

Na sympatickú Dominiku, ktorá nezaprie ázijské korene, upozornil sám Kollár. Keď sa vlani uchádzala o miesto v televízii, ktorá robila verejný nábor, podnikateľ ju osobne propagoval na sociálnej sieti. „Priatelia, prosím vás o pomoc… Podporte, prosím, esemeskou Dominiku Ducovú. Veľmi by som jej to želal… ďakujem,“ vyzýval svojich priateľov na Facebooku a brunetka s exotickými črtami tváre nakoniec vysnívaný džob získala.

Keďže s mierami 88 - 62 - 89 sa už pravidelne objavuje na prehliadkových mólach, nestačilo jej to. Začiatkom roka sa tmavovláska snažila prebojovať do finále Miss Slovensko. Pre nie veľmi vyšportovanú postavu sa jej to nepodarilo, no podľa našich informácií ju neúspešný kasting skôr motivoval.

Myslím, že som človek, ktorý má skoro stále dobrú náladu a rada rozdávam pozitívnu energiu. Moje činy často predbiehajú rozum, ale ja vždy vravím, že kým nejde o život, nejde o nič. V poslednom čase som sa začala učiť variť a veľmi ma to baví,“ povedala raz o sebe.

Kuchárske umenie však rozhodne nebolo dôvod, prečo sa fanúšikom mladej krásky stal aj budúci šéf hnutia Sme rodina.

Čítajte viac:

Kollárov žolík Krištúfková a jej exmilenci: Dnes sú v hrobe alebo v base

Čo odhalil internet

Ešte na sklonku roku 2014 si Boris Kollár už nieľkokýkrát odskočil do Nepálu. V rovnakom období do tejto ázijskej krajiny zavítala aj dnes devätnásťročná Dominika. Na sociálnej sieti zverejnila fotografie prírody, helikoptéry, ktorou sa turisti presúvali, aj miestneho chlapčeka, ktorý žobral na ulici.

S prosbou sa obracal k neznámemu mužovi. Ten stál nad ním, takže fotoaparát nezachytil jeho tvár. Bundu značky Burberry, košeľu, nohavice a topánky však áno. Prenesme sa do fotoalbumu Borisovej cesty po tejto krajine. Čuduj sa svete - v rovnakom čase na tom istom mieste bol oblečený identicky ako Dominikin neznámy spoločník. „A na to ste ako prišli?“ reagovala brunetka, keď sme sa jej na ázijské dobrodružstvo s Kollárom spýtali.

My sme s Borisom rodinní kamaráti, on pozná moju rodinu. Nebudem sa viac k tomu vyjadrovať, ďakujem,“ rozlúčila sa s nami modelka slušne. Preto sme sa nedozvedeli, či obaja boli súčasťou väčšej výpravy. Alebo či sa opozičný politik, ktorý má už dieťa so Slovenkou s africkými koreňmi, náhodou nesnaží budovať značku United Colours of Borko.


  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní