Stratený Počiatek: Jeho manželstvo vraj prechádza krízou. Čo na to povedal?

O bývalom ministrovi financí a neskôr dopravy Jánovi Počiatkovi (46) sme naposledy počuli najmä v súvislosti s jeho podnikateľskými aktivitami s jeho kamarátom a spolustraníkom Róbertom Kaliňákom. Pretriasala sa kauza výpalného, ktoré mali svojho času platiť takáčovcom, ale aj nezadržateľný úpadok ich spoločného reštauračného biznisu.

No nielen Počiatkov biznis je vraj v kríze. Klebetí sa, že mu to neklape ani v manželstve.

Dovolenka bez manželky

O rozchode Počiatkovcov sa šušká pravidelne. Špekulácie nedávno oživil fakt, že nový rok privítal Ján Počiatek iba s najstaršou dcérou Kristínou a kamarátmi. Odletel na luxusnú dovolenku, kam chodia zväčša zamilované páry vyznávať si lásku.

Raj na zemi - Maldivy - však navštívil bez svojej polovičky.

Ďalší potomok?

„Absolútne žiadna kríza sa nekoná, práve naopak, tento rok sme strávili spoločne neporovnateľne viac času ako počas mojich rokov v politike,“ povedal nám Ján Počiatek. „A to bol aj hlavný dôvod, prečo som v politike skončil.“

S manželkou Ivanou sú vraj spolu spokojní. No na otázku, či neplánujú k dvom dcéram nejakého chlapca - keďže sa klebetí aj o údajnom tehotenstve jeho ženy -, však odpovedal s úsmevom, ale rezolútne: „Takto sme akurát.“

Čomu sa venuje Počiatek dnes, ak práve nie je s manželkou alebo dcérami na dovolenke? Dočítate sa to v najnovšom čísle PLUS 7 DNÍ.

Foto: Plus 7 dní

Prečítajte si viac:

Nechutné obvinenia na Počiatka: Drogy, divoký žúr a basa! Expolitik reagoval zo zahraničia

Stratený exminister a exposlanec Ján Počiatek: Toto odkazuje z Ameriky

Exminister Počiatek si užíva život bez politiky: Takto zaháňa nudu po dovolenke


  • red
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní