Pohoda 2017, sobota: Ivana Surovcová si ráno vzala gladiátorky, na snímke s kamarátkou Katarínou Štumpfovou.

Surovcová na Pohode: Doma je za cudnú, v Amerike ukazuje vnady

Snúbenica hokejista Mariána Gáboríka zatienila na Pohode všetky známe módne ikony.

Trenčiansky festival Pohoda 2017 nebol len o hudbe či zábave, ale aj o móde. Najviac originality sme automaticky čakali od dám, ktoré sa ňou živia. Nesklamali bývalé Miss Barbora Franeková, Soňa Skoncová či topmodelka Michaela Kociánová. No neprehliadnuteľná bola najmä snúbenica hokejistu Mariána Gáboríka, ktorého si už o pár dní zoberie za manžela.

Najsexi je v Amerike

Festivalové trendy si mohla Ivana Surovcová doniesť spoza veľkej mláky, kde nevynecháva slávny hudobný festival Coachella. Každoročne sa tam zabáva s partnerkami iných hokejistov. A keďže celebrity sa v Amerike riadia heslom „čím menej, tým lepšie“, slovenská tanečnica sa tomu prispôsobuje. Podľa fotografií z Coachelly v sparnom počasí miluje hlboké dekolty či vysoké rozparky na šatách.

V piatok na Pohode to však bola úplne iná káva. Blondína zavítala na trenčianske letisko, kde sa náš najznámejší festival koná, ako sivá myš. Nevýrazné minišaty až ku krku ozvláštnila iba originálnym náhrdelníkom. Druhý deň to už módne rozbalila viac. K staroružovým šatám si vzala "gladiátorky“, ktoré neskôr vymenila za menej výrazné topánky a rozprašovač s vodou. Čo však Ivane, ktorá sa už o pár dní vydáva, nechýbalo v rukách celý deň, bol jej mobilný telefón.

  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].