Svadba Mateja Chrena: Prečo si vdovu po mafiánovi Čongrádym berie v stredu?

O vysnívanej svadbe Matej Chren už čoskoro nebude len rozprávať - 24. augusta sa naozaj stane ženáčom. V luxusných priestoroch kaštieľa Tomášov neďaleko Bratislavy si 34-iročný tanečník, známy najmä zo šou Let's Dance, zoberie Lindu Zubčákovú - Čongrády.

Verejnosti jeho nastávajúca nie je neznáma. Jej fotografia prvý raz obletela Slovensko v roku 2004. Vtedy zaslzená dorazila na miesto popravy svojho partnera, údajného bosa podsvetia Petra Čongrádyho. Neskôr sa opäť vydala, ale druhé manželstvo stroskotalo.

Čítajte viac:

Koľko stojí vražda? Plus 7 DNÍ prináša šokujúci cenník z podsvetia!

Po tretí raz povie svoje áno známemu tanečníkovi, ktorý sa už nevie dočkať. „Áno, je pravda, že sa blíži náš svadobný deň. Všetko organizujeme s Lindou spoločne a naše predstavy sa vo všetkom zhodujú. Svadba bude na nádhernom romantickom mieste a tešíme sa, že si tento deň spoločne s nami užijú naše rodiny aj priatelia. Takže o malej svadbe sa nedá hovori,“ potvrdil nám Matej Chren. Vdovu po údajnom mafiánskom bosovi si však zoberie netradične v stredu.

Čaká ich romantická svadba? Foto: Archív

Čo všetko tým získa?

Nuž, v deň sobáša oslávi tanečník tridsaťpäť rokov, takže si svadbu s Lindou nadelil ako darček k vlastným narodeninám. Zároveň sa môže v budúcnosti vyhnúť aj drobnej manželskej kríze. Je totiž nepravdepodobné, že by na výročie sobáša niekedy zabudol. Ženiť sa v stredu má však aj mnohé ďalšie praktické výhody.

Čítajte viac:

Chren randí s vdovou po bosovi z podsvetia: Čo na to jej matka?

Napríklad tú, že svadba v nezvyčajný deň môže vyjsť lacnejšie. „Stáva sa, že keď svadobčania bookujú priestory na svadbu príliš neskoro, tak už nie sú voľné,“ vysvetlila nám Andrea Joríková zo svadobnej agentúry Ambientes. „Teraz sú veľmi trendy kaštiele a ak majú požadovaný termín už obsadený, ponúknu iný deň v týždni. Niekedy za výhodných podmienok - svadobčania dostanú nejaké zľavy alebo bonusy.

Tak sa klienti často rozhodujú pre iný deň.“ Ako uviedla Andrea Joríková, zľavy sa pohybujú na úrovni desiatich až dvadsiatich percent, ale nemusí to platiť všeobecne. Niektorí podľa našich informácií pridávajú aj novomanželský apartmán zdarma.

Budúci manželia stavili na luxus. Foto: Archív

Ak novomanželia trvajú na sobotnom či nedeľnom termíne, exkluzívne lokality sa odporúča rezervovať rok, ba aj rok a pol vopred. A toto Matej Chren a Linda Zubčáková - Čongrády celkom isto nestihli. Zasnúbili sa totiž až vlani na jeseň. „Za netradičnejšie dni považujeme pondelok až štvrtok. Zo skúseností však vieme, že svadobní hostia s inými dňami problém nemajú. Teraz sú veľmi populárne piatky, ktoré sú už takmer rovnako časté ako sobotné svadby. Či už sa to týka ženícha, nevesty, ale aj svadobčanov, tak si zoberú deň dovolenky a získajú príjemný predĺžený víkend. Tak to všetci vnímajú pozitívne,” dodala Joríková.

Čítajte viac!

Čo sa to deje s Podzámskou? Zmizla z obrazoviek a zrádza ju zdravie

Elena Podzámska si prvýkrát po kauze zlodejka vyrazila do spoločnosti

Anketa

Myslíte si, že manželstvo Mateja Chrena a vdovy po mafiánovi Čongrádym vydrží?

ÁNO 9% NIE 91%Celkový počet hlasujúcich: 449 Viac exkluzívnych informácií nájdete v najnovšom vydaní týždenníka Plus 7 Dní!


VIDEO Plus 7 Dní