Už čoskoro bude z Braňovej priateľky Ladislavy (na snímke v krúžku) pani.

Svadba na obzore! Herec Braňo Deák požiadal priateľku o ruku

Prečo sa Braňo Deák odhodlal konečne oženiť s dlhoročnou partnerkou? Vieme, čo si okrem manželky ešte plánuje zaobstarať.

Pošiestich rokoch chodenia sa odhodlal požiadať svoju osudovú lásku Ladislavu o ruku. Svadba by mala byť čo nevidieť. Pre mnohých je rozhodnutie Braňa Deáka malý šok. Nič totiž doteraz nenasvedčovalo, že by dvojica potrebovala na spečatenie vzťahu papier.

„Chceli sa zabávať a cestovať po svete. O deťoch a svadbe sa príliš nehovorilo,“ tvrdí ich spoločný známy. Deák a jeho vyvolená, ktorá pracuje v mediálnej agentúre, absolvovali minulý rok poznávaciu cestu po Spojených štátoch amerických, kde sa ich puto ešte upevnilo.

K vážnemu kroku herca zrejme popohnal aj momentálny úspech v jeho kariére. Diváci ho mohli vídať v seriáloch Búrlivé víno i Druhý dych a roly dostával aj v Divadle Aréna.

Finančne si teda polepšil, a to je už dobrý základ na založenie rodiny. „Rozhodli sa, že svadbu chcú stihnúť ešte tento rok,“ hovorí ich kolega. Ktovie, možno ju párik absolvuje na novej špičkovej motorke, ktorú si herec plánuje kúpiť.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní