28. 7. 2013: Ficová priváža Gibu do komplexu Bonaparte, kde má premiérova rodina prenajatý luxusný byt.

Svetlanu Ficovú načapali s mladším mužom. Vieme, kto to je!

Už pred rokom bolo možné stretnúť manželku Roberta Fica v spoločnosti neznámeho muža. Týždenník Plus 7 DNÍ teraz zistil, s kým sa Svetlana Ficová stretáva.

Nedávno médiami preletela fotografia manželky Roberta Fica Svetlany, ako sa priateľským bozkom na líce lúči s jedným z dvoch mužov, s ktorými bola v čínskej reštaurácii. Je to jej kolega zo školy, mladší o osemnásť rokov, s ktorým sa pozná už dlhšie.

Svetlana Ficová je odborníčka na občianske právo na Právnickej fakulte Univerzity Komenského a jej spolupracovník Marián Giba je tajomníkom katedry ústavného práva.

Keď vlani spolu zašli do reštaurácie, Svetlana ho povozila na svojom vtedy novom luxusnom tereniaku. Inokedy, o dva mesiace neskôr, ho priviezla na návštevu do novostavby Bonaparte, kde majú Ficovci prenajatý obrovský reprezentačný byt.

Po niekoľkých hodinách strávených v komplexe nasadla manželka predsedu vlády spolu s Gibom do auta a džentlmensky ho odviezla k nemu domov.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní