Spevák má stále vysoký sexuálny apetít. Manželka, s ktorou je už dlhé desaťročia, mu toleruje všetko.

Švihák Tom Jones mieri do Bratislavy. Vydrží tu bez sexu?

Spevákovi Tomovi Jonesovi sa nehovorí Tiger z Walesu len tak. S manželkou sú síce spolu už 50 rokov, no temperamentný umelec nie je práve anjel.

Už je naozaj len pár dní do chvíle, keď na Slovensku rozpúta svoju šou Tom Jones. Svoje najväčšie hity zaspieva na západnej terase Bratislavského hradu 18. augusta.

Dnes už prešedivený sedemdesiatpäťročný pán v hlavnom meste Slovenska aj prenocuje. A možno nie sám. Jones sa totiž netají, že napriek pokročilému veku má stále vysoký sexuálny apetít, aj keď je ďaleko od manželky Lindy. Ženatý je s ňou viac než päťdesiat rokov a zálety mu podľa jeho slov toleruje.

Čítajte viac:

Celý život som sa bál Karla Gotta! Ktorej hviezde patrí toto priznanie?

„Stále sa ľúbime. Sme na rovnakej vlnovej dĺžke. To znamená, že vieme spolu príjemne tráviť čas a veľa sa rozprávať. Linda je stále tým waleským dievčaťom, ktoré som si vzal. Ak sa s manželkou ľúbite a tolerujete, všetko zlé prehrmí. Veď ste predsa nikoho nezabili. Bohužiaľ, keď ste na turné, takéto veci sa stávajú. Ale nie je to zámerné,“ vyhováral sa Jones pre portál dailystar.

Sympatické je, že Tiger z Walesu, ako ho roky prezývajú, chce na Slovensku ochutnať miestne kulinárske špeciality, slovenské pivo, víno aj nealko. Bývať bude so svojím tridsaťtričlenným tímom v najluxusnejšom hoteli na brehu Dunaja.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní