Už sú svoji.

TAJNÉ ZÁBERY zo svadby hlavných hrdinov populárneho markízackeho seriálu. Hostia dostali pokyn mlčať!

Zuzana Šebová a Michal Kubovčík „zakázali“ o svadbe hovoriť aj najbližším. Týždenník PLUS 7 DNÍ bol napriek tomu pri tom.

Doteraz boli verejnosti známi ako postavičky z televíznej šou Kredenc či zo seriálu Horná Dolná. Zuzana Šebová (35) a Michal Kubovčík (37) si však v súkromí svoj ľúbostný vzťah dôsledne budovali. Začali spolu chodiť v časoch, keď bola ich sláva ešte v plienkach. Pred pár dňami sa prevalilo, že Zuzana je v pokročilom štádiu tehotenstva. A túto sobotu prišiel ďalší medzník.

Na prsty si herci nastokli trblietavé obrúčky a teraz môžu čakať na príchod ich prvého spoločného potomka v manželskom zväzku.

Ich celebritnej svadbe však predchádzali opatrenia, ktoré nemajú v slovenskom šoubiznise obdoby.

V prísnom utajení

Prípravy na svadbu mali takpovediac konšpiračnú príchuť. Podľa našich informácií dostali pozvaní hostia inštrukcie, aby o sobáši pred okolitým svetom mlčali. Ako sa neskôr ukázalo, tohto odporúčania sa striktne držali.

Na verejnosť teda nepreniklo, že Šebová a Kubovčík si za miesto radostnej udalosti vybrali Wiegerovu vilu v krásnom prostredí karpatského masívu nad obcou Svätý Jur. Romantický komplex je obklopený iba hustými lesmi, a tak svojim hosťom zaručuje dostatočné súkromie. Pre istotu si herci najali aj strážnu službu.

Niekoľko hodín pred sobášom postávali pred bránou vily dvaja ochrankári a náhodných okoloidúcich decentným prístupom otáčali späť do dediny. No to, že sa vnútri berú dve celebrity, naznačoval len jeden nenápadný detail. Vo vinohradoch popri príjazdovej ceste sa s dostatočným časovým predstihom rozmiestnili informátori, ktorí pozvaným ukazovali smer cesty. Na tričkách mali veľavravný nápis Svadba - Zuzka a Miško. V rukách pritom, rovnako ako strážna služba pri vchode do objektu, zvierali zoznam hostí. Kto nebol na papieri, bol bez šance.

Koho pozvali?

Zrekonštruované historické zariadenie vily disponuje aj rozľahlou záhradou. A práve pod altánkom v nej sa odohral obrad hereckej dvojice, ktorá za posledné dva roky zabáva slovenský národ na najsledovanejšej televíznej stanici.

Zuzana Šebová prekvapila prítomných hlbokým dekoltom a obtiahnutými svadobnými šatami. Tie zvýrazňovali jej zaoblené tehotenské bruško. Kubovčík zase výnimočne nevybočil z konvencií a obliekol si tmavý oblek s kravatou, ktorý ozdobil bielym kvetom z nevestinej kytice. O hudobný sprievod sa starali dievčatá zo zoskupenia Paper Moon Trio, no z reproduktorov zaznela aj Jana Kirschner či Tina, teda dve veľké nevestine priateľky.

Po prvom manželskom bozku nasledovali gratulácie, ktoré nemali konca-kraja. Úprimné objatia, úsmevy a prejavy šťastia dokazovali výnimočnosť svadobných chvíľ. Pozvaných bolo vyše stovky hostí. Medzi inými herec Juraj Kemka s manželkou a obomi deťmi, speváčka Tina, ktorú obletoval herec Štefan Martinovič, či choreograf Miňo Kereš s manželkou.

V čiernych šatách a s novým priateľom po boku dorazila Zuzanina parťáčka z televíznej dvojky Cuky Luky Petra Polnišová. Zástavu Radošinského naivného divadla, v ktorom Michal Kubovčík začínal, držal jeho šéf Stanislav Štepka. Medzi gratulantmi však nechýbal ani spevák Peter Lipa či prezident Slovenského Červeného kríža a záchranár Viliam Dobiáš.

Od Ordinácie po svadbu

Vzťah dvojice sa zrodil pred šiestimi rokmi. „Prvý raz sme sa stretli pri nakrúcaní Ordinácie v ružovej záhrade, kde sme sa len zoznámili a koniec. Zhaslo to. Potom sme sa znova stretli pri nakrúcaní 5 proti 5, kde hrali dva tímy - GUnaGU proti radošincom. A tam sa udialo dajaké kúzlo. Michal sa vzápätí šiel na mňa pozrieť do GUnaGU a odvtedy sme sa začali stretávať,“ prezradila v minulosti Šebová a priznala, čím jej Michal učaroval: „Bol mi veľmi sympatický, zaujal ma. Cítila som z neho určitú tajomnosť, nie je taký, že by všetko hneď na posedenie vydal zo seba von. Sme podobné duše v tom, ako žijeme, ako vnímame veci. Spoločne sa veľa nasmejeme nielen v práci, ale aj doma, takže je to super. Som za Miška veľmi vďačná, je zázračný.“

  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].

Vianočné tipy na darček