Slovenské celebrity sa vyšvihli. Takto prišli na párty.

TOP15 outfitov týždňa: Slovenská smotánka v smútočnej. Nie je to cez?!

Pestrosť medzi celebritami neletí. Ako inak si vysvetliť, že naše moderátorky, herečky či speváčky sa minulý týždeň kompletne zaodeli do čiernej farby. Na jednej z ostatných párty defilovali po červenom koberci tak, ako by ich jedna smutná mater mala.

Čiernu sme videli asi vo všetkých variáciách. Buď teda prominentné Slovenky potrebujú skrývať nadbytočné kilá alebo vo všetkej skromnosti nechcú na seba pútať prehnanú pozornosť. Ako to teda je?

Kveta Horváthová

Krátkovlasá moderátorka je typ ženy, ktorej svedčí takmer všetko. Postava s klasickou konfekčnou veľkosťou, pekná súmerná tvár jej zaručujú vždy hviezdny výzor. Aj keď čierna s čiernou nevyzerá dobre a pôsobí na blondínkach tvrdo, Kveta to nejakým spôsobom s červeným rúžom ustála.

Foto: Emil Vaško

Celeste Buckingham

Speváčka má, zdá sa, ambíciu stať sa aj módnou ikonou. Snaha a premyslené kroky sú tu citeľné. Biela s čiernou je zaručená klasika. Zaujímavý strih saka vytvroril peknú postavu a opticky ju predĺžil.

Foto: Emil Vaško

Jana Lieskovská

Herečka sa mohla kľudne odviazať viac. Je mladá, pekná s dobrou postavou. Takéto beztvaré šaty si bude môcť obliecť aj o tridsať rokov. Mala by využiť šancu, ktorú jej mladosť ponúka a vystaviť rafinovane svoje krivky na obdiv. A objemnú kabelku môže nechať doma.

Foto: Emil Vaško

Zuzana Vačková

Každý si pri pohľade na túto fotografiu určite povie, že členkové čižmy nie sú pre Zuzanu to pravé orechové. Aj keď sú sexi a ako vystrihnuté z filmu Päťdesiat odtieňov sivej, herečke deformujú lýtka a pridávajú na objeme. Jemné sandálky by pán Grey ocenil viac.

Foto: Emil Vaško

Gabika Škrabáková

Herečka zvolila skvele padnúci overal, ktorý pôsobí kvalitne. Doladila ho zlatými doplnkami, vďaka ktorým pôsobí luxusne. Práve tu môžeme vidieť, že menej je viac.

Foto: Emil Vaško

Natália Puklušová

Peknej mladej herečke strih šiat zbytočne pridáva na objeme. Aj keď bodky pôsobia retro a môžu byť zaujímavé, boli by krajšie na inom strihu. Čierne lodičky sú síce pekné a majú moderný tvar, ale nabudúce by mohla kráska s hviezdnym úsmevom siahnuť po nenápadnejšej farbe.

Karin Haydu

Zdá sa, že tmavovláska sa obliekala na poslednú chvíľu a siahla po čiernych kúskoch. Veď tým nič nepokazí. Opak je však pravdou. Moderátorke a herečke s bujnými vnadami vrchný diel pridáva kilá. Vzor na tope prídávajú roky. Obyčajný elastický obtiahnutý top s decentným výstrihom by určite krajšie lemoval postavu. Lesklé lodičky a matná kabelka sa spolu evidentne nekamarátia a určite by nešli spolu ani na kávu. Listová farebná alebo metalická kabelka by spravila ďaleko viac muziky.

Foto: Emil Vaško

Lenka Kapustová, partnerka Roba Beňa

Veľa námahy si nedala. Nudné šaty, nudná kabelka a lodičky, ktoré sú asi najviac fajn z celého počinu.

Foto: Emil Vaško

Petra Vajdová

Herečka vyzerá ako dáma. Výrazný, ale zároveň nie silný make-up z nej vyčarili mladú femme fatale. Nie je to na jednotku s hviezdičkou, ale zároveň tam nie je nič rušivé.

Foto: Emil Vaško

Zuzana Haasová

Herečka vyzerá, že sa zasekla v 20. storočí. Nemoderné kučery začínajú v deväťdesiatom treťom a šaty hviezdili niekedy v deväťdesiatom siedmom. Kabelka a lodičky pôsobia o kúsok sviežejšie. Celkovo neurazí, ale určite ani nenadchne. Blondínka by vyzerala krajšie v pudrovej farbe.

Foto: Emil Vaško

Bývalá reportérka Dominika Lukáčová

Bývalá partnerka Štefana Skrúcaného stavila na odhalený dekolt. Rafinovanú čipku, saténovú sukňu a trojfarebnú kabelku. Zámer bol určite pôsobiť luxusne a sexi, no, bohužiaľ, na materiáloch vidieť, že sú lacné. Môže sa učiť od Gabiky Škrabákovej.

Foto: Emil Vaško

Herečka Silvia Petoová

Nešťastná grimasa fotke nepomáha, no aj bez nej by bola zrejme herečka označená za strašidlo večera. Šaty, ktoré pôsobia ako plážové, čudný opasok, dve kabelky a ešte kožená bunda v ľavej ruke! Je to na reparát.

Foto: Emil Vaško

Zuzana Frenglová

Herečka večernú akciu zvládla dobre. Oblečením sa nesnažila zbytočne zaujať ani vystavovať na obdiv odhalené telo. Je za dámu. Možno vymeniť šperk, ale aj to je iba vec názoru. Na niekoho, kto nepôsobí v módnej brandži, je to na výbornú.

Foto: Emil Vaško

Mirka Almásy

Rosnička stavila na istotu. Čierne šaty, ktoré obopínajú jej tvrdo pestovanú postavu, zaujali aj prítomných hostí. Dobre naladená blondínka pútala pozornosť mužov. V čiernej vyzerala tajomne. Decentné sandálky celý výzor zjemnili. K čiernym šatám už nikdy nevoťte čierne lodičky.

Foto: Emil Vaško

Zuzana Smatanová

Speváčka má k móde vzťah. Je decentná, moderná a správnym smerom vyzývavá. Biele tričko je dobrý ťah. Topánky v telovej farbe by boli o niečo lepšie a skvelo by sa prepojili s kabelkou. Na jej štíhlej postave vyzerá aj tak všetko dobre.

Foto: Emil Vaško

Anketa

Ktorej celebrite čierna farba najviac svedčí?

Zuzana Haasová 2% Kveta Horváthová 23% Celeste Buckingham 2% Jana Lieskovská 2% Zuzana Vačková 1% Gabika Škrabáková 8% Natália Puklušová 2% Karin Haydu 2% Lenka Kapustová 2% Petra Vajdová 4% Dominika Lukáčová 1% Silvia Petoová 1% Zuzana Frenglová 3% Mirka Almásy 30% Zuzana Smatanová 17%Celkový počet hlasujúcich: 472