Za hranicami: Prvýkrát si milenci vyšli do spoločnosti v Prahe.

Tají milenca? Známa lekárka Alena Pallová sa po rokoch ukázala v spoločnosti s nádejným partnerom!

Blondínka sa vždy rada prezentovala najmä prácou. Do popredia dáva celebrity, ktoré u nej podstúpili neinvazívne, ale aj radikálnejšie skrášľujúce procedúry.

Najväčšiu pozornosť médií však upútala až dopravnou nehodou, ktorú zavinila pred dvoma rokmi. Napriek tomu, že sme si o celebritnej lekárke prečítali už kadečo, o jej známostiach sa šíria len klebety.

Neobzreli sa: S novým priateľom sa na golfovom turnaji pred fotoaparátom skrývali.
Neobzreli sa: S novým priateľom sa na golfovom turnaji pred fotoaparátom skrývali.
MICHAL ŠEBEŇA

Neobzreli sa: S novým priateľom sa na golfovom turnaji pred fotoaparátom skrývali. Foto: Michal Šebeňa

Na verejnosti zatiaľ nepredstavila žiadneho oficiálneho partnera. Tridsaťšesťročná rozvedená lekárka sa pýši iba jedným chalanom, a tým je jej syn Paťko, ktorý je druhák na základnej škole. Podľa šoubiznisovej relácie Smotánka však srdce Aleny Pallovej už bije aj pre ďalšieho muža.

My sme ich zachytili pred pár dňami v našich veľhorách.

Bez nežností

Prvýkrát sa spolu verejne ukázali v Prahe na prestížnej módnej udalosti. Lekárka nastajlovaná v čiernej róbe a so zahustenou blond hrivou na seba okamžite pritiahla pozornosť. Jej spoločník za svojou vyvolenou nezaostával.

INstagram

Kto ju zvečnil? Pred turnajom na Skalnatom plese. Foto: Instagram

Skvele padnúci oblek a nápadné hodinky naznačovali, že rodená Pezinčanka si priviedla spoločnosť na úrovni. V kuloároch sa šepká, že si padli do oka už pred pol rokom. Spoločne sa ukázali aj uplynulý víkend vo Vysokých Tatrách na prestížnom golfovom turnaji.

No len čo zbadali fotoaparát, odišli bez obzretia. Kto je Pallovej objav, to sme sa snažili zistiť aj od samotnej podnikateľky. Bola však skúpa na slovo: „Nehnevajte sa, ale nechcem sa vyjadriť. Ďakujem za rešpektovanie súkromia,“ ukončila náš telefonát. To, že má nového priateľa, však nevyvrátila.

  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].