Hviezdny pár sa tajne vzal.

Tajná svadba celebritného páru: Speváčka a herec sú už polroka svoji. Nikto nič netušil

Špekuláciám je koniec. Kontroverzná speváčka a sexy herec sú po peripetiách, keď sa zasnúbili, rozišli a znovu dali dokopy, navždy spolu alebo aspoň kým ich rozvod nerozdelí. Mladý pár sa pritom tajne zobral už pred pol rokom. Na povrch to vyšlo až teraz.

Americká speváčka Miley Cyrus (24) a jej kolega zo šoubiznisovej brandže, herec Liam Hemsworth (27) sú podľa NW časopisu už pol roka svoji. Vziať sa mali koncom apríla v ich dome na Malibu. Potvrdzujú to paparaci fotky, na ktorých majú na prstoch obrúčky.

„Bol to veľmi intímny obrad v ich dome v Malibu. Pozvaných bolo len pár ľudí. Miley a Liam nechceli, aby o tom vedela verejnosť a nemali ani v pláne to v najbližšom čase zverejniť,“ potvrdil anonymný zdroj.

Miley Cyrus (24) a  Liam Hemsworth (27) sa vzali: Už pred polrokom.
Miley Cyrus (24) a Liam Hemsworth (27) sa vzali: Už pred polrokom.
Rich Polk

Dvojica sa dala dokopy ešte v roku 2009 počas natáčania filmu The Last Song. V roku 2012 sa zasnúbili, ale do roka a do dňa nebola svadba, ale rozchod. Stará láska však nezhrdzavela a tak si pár našiel k sebe cestu opäť v roku 2016 a podľa všetkého vhupli už aj do chomúta.

  • kor
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].