Zuzana Haberová má po nevydarených vzťahoch opäť dôvod na úsmev po boku Mariána Koperniecha.

Tajnostkárka Haberová: Vydala sa znova. Kto porušil zákaz fotiť?

Zuzana Haberová mala po rozvode rodičov strach z mužov, napriek tomu sa druhýkrát vydala - narýchlo a v maximálnom utajení.

Hádam nikto v Česku ani na Slovensku nedokáže zo šťastných rodinných udalostí robiť Akty X ako Haberovci. Superstarovský kat Paľo dodnes nepotvrdil, že sa oženil s partnerkou Danielou Peštovou. Keď sa mu narodil syn Paul, obe krajiny žili niekoľko dní v domnení, že išlo o dcéru.

Prvá svadba jeho staršej dcéry Zuzany sa pred siedmimi rokmi premenila na cirkus. O neveste sa hovorilo, že zo seba robí väčšiu celebritu, než je jej slávny otec.

Čítajte viac:

Nové hniezdočko lásky: Haberová kvôli frajerovi odišla z Bratislavy

Pozvaným hosťom, ako nám tvrdili, dala o mieste sobáša vedieť až na poslednú chvíľu. Len aby nikto nemal čas zverejniť ho. Zakázané rozprávať mal i personál v milionárskom klube v Studenom, kde svadobný debut prebehol.

Nie je teda vylúčené, že podobné praktiky zopakovala tridsaťročná Zuzana uplynulý víkend. Do jedného z najluxusnejších hotelov vo Vysokých Tatrách pozvala osemdesiat ľudí, napriek tomu sa zo svadby v plastickým chirurgom Mariánom Koperniechom stala najutajovanejšia udalosť roka 2015.

Len pre zaujímavosť, svadobčania - až na Danielu Peštovú - bezprostredne po nej nezverejňovali na sociálnych sieťach ani len svoje momentky.

Viac sa dočítate v aktuálnom vydaní týždenníka PLUS 7 DNÍ


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní