Malacky, júl 2017: Barbora Balúchová trávi s polročným synom leto u rodičov.

Takto dopadla matka desiateho dieťaťa Borisa Kollára: Tlačí sa v prenajatom jednoizbáku!

Barbora Balúchová skončila so synom, ktorého má s Borisom Kollárom, v prenajatom jednoizbovom byte.

Drobná blondínka s kočíkom asi za deväťsto eur prechádza prašnou cestou v Malackách. Ak sa bližšie prizriete, spoznáte v nej matku desiateho dieťaťa Borisa Kollára.

>>Nahnevané opatrovateľky odkazujú politikom: Dajte nám prácu doma a nebudeme robiť v zdieračských agentúrach<<

Speváčka Barbora Balúchová pravidelne zásobuje sociálne siete komentármi či novinkami zo svojho života. No inak nikto netuší, ako s polročným synom Alexandrom Jánom v skutočnosti dopadla. My to vieme.

Do vlastných rúk

Dlhé obdobie žila Barbora vo Vajnoroch, kde sa o rozsiahly byt delila s podnájomníčkami. Keď sa dala dohromady s Borisom Kollárom, tajne prespávala v jeho apartmáne v bratislavskom Starom Meste. No neskôr s multioteckom otehotnela a po pôrode sa stiahla na Záhorie, odkiaľ pochádza.

Nedávno však Barbora zavesila na Facebook akčný oznam. Zatiaľ čo predtým sa jej o luxus v živote staral milionár, zrazu akoby vzala všetko do svojich rúk. „Priatelia, ak viete o nezariadenom byte v Bratislave za 400 až 450 eur, napíšte mi do správy. Ďakujem,“ napísala pred mesiacom urgentnú výzvu.

Zase sa sťahovala

Ako sa nám podarilo zistiť, pravdepodobne sa speváčke rýchlo pošťastilo. Už asi mesiac si prenajíma jednoizbový byt v bratislavskej Vrakuni. V skromných podmienkach si užíva lásku s milionárom. „Boris ich tam chodí aj trikrát do týždňa navštevovať,“ tvrdí náš zdroj. „Barbora mu nepovie inak ako ‚tatino‘. Určite dúfa, že sa nakoniec usadí a zostane s ňou.“

My sme Barboru s malým Alexandrom Jánom stretli cez týždeň v Malackách. A to priamo na ulici, kde bývajú jej rodičia. „Od pôrodu tam trávi každý víkend, ale už sa začali prázdniny, takže jej mama, ktorá je učiteľkou, má voľno a môže jej pomáhať. Je teda prirodzené, že tam trávi leto,“ dodáva náš informátor.


  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní