Bytovka, ktorej býva Ťapáková, sa pýši označením s „najvyššie položenými terasovými bytmi v Starom Meste“.

Ťapáková v novom hniezdočku: Vymenila bývanie aj auto

Zuzana Ťapáková si kúpila na hradnom kopci lukratívny byt. Okrem bydliska vymenila po rozchode s Rozborilom aj tátoša.

Bývalá šéfka televízie Markíza vyberala novú investíciu už dlhší čas. Nakoniec jej do oka padla bratislavská novostavba dokončená len pred pár mesiacmi.

Z kaskádovitého domu s veľkorysými terasami v lokalite neďaleko Horského parku je výhľad na Dunaj a Rakúsko. Moderná bytovka sa dokonca pýši označením s „najvyššie položenými terasovitými bytmi v Starom Meste“.

Čítajte viac:

Ťapáková má dôvod na úsmev: Maminka sa mi pomaly vracia do života!

Za trojizbový byt na predposlednom poschodí mohla Zuzana Ťapáková podľa trhového odhadu zaplatiť od 300- do 400-tisíc eur. Bývalá mediálna manažérka má podľa našich informácií záujem predať svoj pôvodný byt neďaleko Slovenského rozhlasu. Či sa chce zbaviť spomienok na Vila Rozborila, s ktorým tu dlhé roky žila, vie iba ona sama.

V každom prípade po rozchode so známym moderátorom zmenila prvá manželka herca Marka Ťapáka okrem bydliska aj motorového spoločníka.

Pri značke síce ostala, no tentoraz ju zlákalo niečo terénnejšie. Učaroval jej nový model Mercedes ML, za ktorý mohla zo svojho bankového konta vytiahnuť ďalších 60-tisíc eur.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní