Adriana s manželom.

Tehotná Adriana Sklenaříková: Poznáme pohlavie dieťatka. A nebude to jediný prírastok do rodiny!

Topmodelka Adriana Sklenaříková-Karembeu (46) roky snívala o bábätku. S manželom sa im pošťastilo len nedávno. Vieme, kedy kráska porodí, aj to, že to nebude jediný prírastok do rodiny.

Adriana Sklenaříková-Karembeu čaká s manželom, obchodníkom Aramom Ohanianom prvé dieťa. Topmodelka sa už dlhšie netajila, že túži založiť rodinu, aj tým, že nemali šťastie s umelým oplodnením.

V 46 rokoch sa Adriana dočkala. Kráska sa stane prvý raz mamou. Na svojom nedávnom krste knihy, kvôli ktorému prišla na Slovensko, rastúce bruško kamuflovala pod voľnou bielou košeľou. Krátko nato sa ukázalo, že je v radostnom očakávaní.

Adriana Sklenaříková: O tehotenskom brušku ešte nikto netušil.
Adriana Sklenaříková: O tehotenskom brušku ešte nikto netušil.
Foto: Tony Štefunko

Dve naraz

Adriana žijúca medzi Monakom, Marrákešom a pracujúca v Paríži je vo francúzskych médiách dobre známa. Pre francúzsky časopis Gala sa dala nafotiť s rysujúcim sa bruškom. V rozhovore prezradila, že porodí koncom júla dievčatko.

Dokonca, tehotná je aj jej sestra Natália (41), ktorá v Paríži pracuje ako advokátka. Podľa Gala porodí dva mesiace pred Adrianou.

Sestra Natália pracuje v Paríži ako advokátka. S Adrianou sú tehotné v rovnakom čase.
Sestra Natália pracuje v Paríži ako advokátka. S Adrianou sú tehotné v rovnakom čase.
Foto: Internet

  • kor
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní