Tehotná Balúchová čaká na pôrod, otecko Kollár si užíva v Karibiku s inou!

Na pôrody je už zrejme zvyknutý. V polovici januára príde na svet už desiate dieťa Borisa Kollára, no on sa vôbec nestresuje. Vybral sa na dovolenku s inou matkou svojich detí.

Boris Kollár dal si to aj so svojou dlhoročnou stálicou Andreou Heringhovou (35) namieril do Dominikánskej republiky. Ako sa nám podarilo zistiť, vrátiť by sa mali tesne pred Plesom v opere. V Slovenskom národnom divadle totiž plánujú plesať spoločne. A to aj napriek tomu alebo práve preto, že Kollárova tehotná priateľka Barbora Balúchová (28) má tesne pred pôrodom.

Pritom ostatné roky zvykol politik tráviť na Donovaloch a zrazu tam mnohým chýbal. Nebolo celebritám bez ich obľúbenca smutno? „Bolo. S ním je to vždy veselšie,“ potvrdil Branislav Zahradník (43). Bývalý šéf predstavenstva Dopravného podniku Bratislava, ktorý istý čas šéfoval aj Slovenskej televízii, tak prežil pokojný záver roka v kruhu rodiny.

Rok 2012: Zimné radovánky medzi sviatkami absolvoval Boris Kollár s Andreou Heringhovou.
Rok 2012: Zimné radovánky medzi sviatkami absolvoval Boris Kollár s Andreou Heringhovou.
Foto: ARCHÍV

Boris Kollár zavesil sánky na klinec a na Silvestra odletel do tepla. Foto: ARCHÍV

Na čo však Boris Kollár nezabúdal ani na opačnej strane Atlantiku, sú jeho obľúbené lyžiarske svahy. Aj v plavkách zisťoval, čo sa na nich deje. Balúchová zase v rovnakom čase na sociálnej sieti zverejnila fotografiu, ktorú očividne vyhotovila na Donovaloch. Na Silvestra však už bola podľa našich informácií opäť doma. Nakoniec lyžovačku v deviatom mesiaci tehotenstva by jej odporučil málokto.

Opustená?: Barbora Baluchová čo nevidieť porodí, medzi sviatkami zverejnila snímok z Borisových obľúbených Donovalov.
Opustená?: Barbora Baluchová čo nevidieť porodí, medzi sviatkami zverejnila snímok z Borisových obľúbených Donovalov.
Foto: Instagram B. B.

Tehotná Barbora Balúchová zrejme medzi sviatkami trávila čas na Donovaloch. Odfotila sa tam v jednom z tamojších hotelov. Foto: INSTAGRAM


  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní