Tieto celebrity pohŕdajú slovenskou drogériou, nakupujú výhradne rakúsku kvalitu!

Odpozerali to od dvojice Cuky a Luky, ktoré hlásajú že Slovensko je smrť? Alebo je rakúska kvalita naozaj lepšia?

Zahraničným výrobkom už podľahli mnohé naše celebrity. Na svojich profiloch sa pýšia rakúskou drogériou, na ktorú nedajú dopustiť. Vraj im vyperie lepšie ako tá slovenská. Ide iba o nové hviezdne maniera, ktoré rozbehli dve fifleny Cuky a Luky alebo majú tieto výrobky naozaj niečo do seba? Výskumom, ktoré prášky sú lepšia sa zaoberalo už mnoho inštitútov. Niektorí nadržiavali západnej Európe, iní tvrdili, že rozdiel nie je v kvalite zásadný. No naše hviezdy sa aj tak neuspokojia s niečim priemerným a perú v rakúskych práškoch.

Zásobila sa: Evita nakupuje vo veľkom. Foto: Michal Šebeňa, Facebook

Zásobuje sa

No ak ste celebrita, môžete si dovoliť dobré prášky a ešte vám ich aj kuriér prinesie domov. Podľahla im spisovateľka Evita, ktorej kuriér sa pri donáške opýtal či ide vojna. Toľko výrobkov si objednala. Odkedy objavila internetový obchod s rakúskou drogériou inde vraj nenakupuje: „Nevláčim drogériu v taškách domov, ale počkám si na ňu v obývačke,“ zhodnotila Evita Urbaníková.

Mirgová: V novom dome s rakúskymi práškami. Foto: Emil Vaško, Instagram

Sú v tom viaceré

Aj spevácke duo Twiins sa venuje domácim prácam a pranie ich vraj začalo baviť. S výrobkami sa aj zvečnili. V novom dome sa pochválila skvelou donáškou aj speváčka Dominika Mirgová a aj intelektuálna matka dvojičiek Kristína Farkašová párkrát zverejnila foto ako perie. Žeby išlo o novú mániu?

Duo Twiins: Venujú sa aj domácim prácam. Foto: Instagram

  • nk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].