To je vtip?! Černákova Monika chce predlžovať vlasy v bordeli jeho ex

Dostala sa väzenská láska bosa slovenského podsvetia do konfliktu s jeho exmanželkou? Monika presúva z okolia Nových Zámkov do niekdajšieho regiónu černákovcov aj svoju profesionálnu kariéru.

Už nejaký čas sa na internete objavujú ponuky na predlžovanie vlasov s kontaktným telefónnym číslom Moniky Křivovej, ktorá je známa ako súčasná priateľka Mikuláša Černáka.

Pri informáciách o poskytovateľoch tejto služby je uvedená mapa s odkazom na Mičinskú cestu 24 v Banskej Bystrici. Lenže na tejto adrese oficiálne sídli erotický salón Rómeo, ktorý fungoval už za čias černákovcov a dnes sa o jeho chod stará Černákova exmanželka Iveta.

Čítajte viac:

Mafiánsky bos Černák si našiel novú lásku: Bude svadba v base?

Neinformovaná ex

„Nič také neviem,“ stroho reagovala Iveta Černáková na informáciu, že by v jej podniku v Banskej Bystrici mal fungovať nejaký salón na predlžovanie vlasov.

Zmienka o Monike Křivovej ju zjavne rozladila. A nie div. Iveta bola zosobášená s Černákom viac ako dvadsať rokov. Verná mu ostala nielen po tom, čo ho zavreli do väzenia, ale ešte aj po oficiálnom rozvode.

Za mreže mu posielala balíky, prala jeho osobné veci a tým, že prebrala časť jeho podnikateľských aktivít, v podstate zastrešovala a dodnes zastrešuje aj jeho osobné príjmy.

Čítajte viac:

Černákova láska Monika Křivová na súde zaujala aj kukláčov

Ilúziu Ivetinej nenahraditeľnosti, pevný bod v Černákovom živote, narušila až mladučká, dnes dvadsaťsedemročná blondínka s výstavným dekoltom. Monika Křivová sa o Černákovu priazeň cielene usilovala, hoci ho poznala len zo správ o mafiánskych vraždách.

Celé roky mu iba písala listy. Keď ju konečne „pozval na návštevu“, mala vyhraté. Následne už udalosti nabrali rýchly spád. Monika sa láskou k Černákovi chváli na sociálnych sieťach a ako prechodný pobyt uvádza byt Černákovej mamy v Brezne. Naznačuje to, že Moniku si obľúbila aj stará pani.

Čítajte viac:

Černákova láska Monika je nedočkavá. Presťahovala sa k nádejnej svokre?

Musí hľadať inde

Teraz už Monika presúva z okolia Nových Zámkov, odkiaľ pochádza, do niekdajšieho regiónu černákovcov aj svoju profesionálnu kariéru. Vybavuje si živnosť a hľadá priestory na salón na predlžovanie vlasov. U bývalej svojho drahého zrejme nepochodila, aj keď podľa informácií na internetových stránkach to považovala za hotovú vec.

V erotickom salóne Rómeo Monika svojim zákazníčkam k dlhej hrive nepomôže. Intenzívne preto pátra po iných vhodných priestoroch v Banskej Bystrici.

Ako spoľahlivého radcu so sebou berie Černákovu mamu. Na jej názor Monika dá. Kedy plánuje prevádzku otvoriť, nastávajúca podnikateľka prezradiť nechce: „Ešte to nie je aktuálne. Zatiaľ sa nebudem vyjadrovať. Až budem salón otvárať, dám vám vedieť.“


VIDEO Plus 7 Dní