Museli na jedno pódium: V nedeľu sa aktéri sporu stretli na Slovenke roka, každý však vystúpil zvlášť.

Toto si poriadne pokašľal: Patejdl vytočil Gombitovú

Vašo Patejdl totálne naštval Mariku Gombitovú, keď nedohliadol na skladbu, ktorá mala uviesť jej comeback.

Veľký návrat Mariky Gombitovej po dlhých rokoch na scénu nemal taký plynulý priebeh, ako by si jej fanúšikovia a samotná speváčka priali. Mariku vytočil do vysokých otáčok Vašo Patejdl, s ktorým prežila v začiatkoch svojej kariéry milostný románik. Po razantnej výmene názorov musel vychýrený skladateľ svoj prešľap urgentne naprávať.

Čítajte viac:

Gombitová všetkých prekvapila: Hviezda vystúpila s novým imidžom

Bolo to len demo

Menovateľom celého sporu je skladba Ten príbeh za náš sen stál, ktorou Marika pred pár dňami odštartovala svoj dlhoočakávaný velikánsky comeback. Song je dokonca soundtrackom k filmu Sedem zhavranelých bratov.

Text napísal Kamil Peteraj a hudbu zložil práve Patejdl, no podľa mnohých zainteresovaných si skladateľ najskôr na práci veľmi záležať nedal.

„Vašo Marike v minulosti často pomohol, no teraz to kompletne pohnojil. Má tisíc rôznych kšeftov a toto je iba jeho maslo,“ hovorí človek zo speváčkinho okolia.

Hudobník totiž odišiel do Talianska a na verejnosť sa dostal nedokonalý mix nahrávky, ktorou sa slovenská kráľovná popu pýšiť rozhodne nemôže. Kolegovia z brandže sa chytali za hlavu a telefonovali si medzi sebou, čo sa vlastne stalo. No z úcty k umelkyni radšej verejne mlčali. A čo Marika?

Nielen jej reakciu, ale aj to, čo prezradil Vašo Patejdl o romániku so speváčkou, si prečítate v aktuálnom vydaní týždenníka Plus 7 Dní


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní