Trapas modelky Verešovej: Vyhodila zo šatne prezidentovu dcéru!

Už roky žije v Prahe, no asi by nezaškodilo, keby si občas prelistovala aj slovenské noviny. Inak by sa Andrea Verešová vyhla nepríjemnosti, po ktorej jej musel zamrznúť úsmev na tvári.

Niektoré úsmevné situácie človek nevymyslí. Presvedčila sa o tom aj topmodelka Andrea Verešová (36), ktorá minulý týždeň cestovala do Popradu, aby sa zapojila do významnej charitatívnej akcie. Krátko pred začiatkom dobročinnej módnej prehliadky Jany Pištejovej mali v backstagei naponáhľo. Vizážisti líčili radové modelky, ale aj ďalšie hviezdy šou - herečku Dianu Mórovú, bývalu Miss World Taťánu Kuchařovú a v neposlednom rade topmodelku Simonu Krainovú či Andreu Verešovú. Posledne menovaná má v kuloároch povesť vždy priateľskej a nekonfliktnej celebrity, ale chybička sa v časovej tiesni predsa len vlúdila.

Nespoznala ju

Aj keď ušľachtilý zámer topmodelky podporiť onkologicky choré deti treba maximálne kvitovať, v zákulisí sa dopustila drobného faux pas. „Vizážista už pripravoval inú modelku, keď do miestnosti vošla Andrea. Tá v rýchlosti zavelila, že je na rade a slečinku, ktorá ešte nebola dolíčená, poslala preč,“ zreprodukoval nám kurióznu príhodu náš zdroj. „Tmavovláska, ktorú Andrea zrejme považovala za začínajúcu modelku, hneď vstala a odišla so slovami, že sa to dalo aj trocha slušnejšie povedať. Zaskočený vizážista už len stihol poznamenať: ,To bola prezidentova dcéra.'”

V skutočnosti mala byť Natália Kisková (26), ktorá sa predstavila v úlohe modelky, prekvapením prehliadky. O tom, že neskôr vystúpi na mólo, podľa našich informácií vopred nevedel ani jej otec, prezident Andrej Kiska. A je viac než isté, že ani Andrea Verešová. „Natália sa ale zachovala ako skutočná dáma. Myslím si však, že Andree nebolo všetko jedno. Zrejme si to potom vysvetlili a na móle sa obidve usmievali. Podstatné bolo, že sa vyzbierali peniaze pre tých, čo to potrebujú,” dodal náš zdroj.

Ako na úsmevný „incident” reagovala Natália Kisková a či sa ešte na modelingové mólo vráti, sa dočítate zajtra na plus7dni.sk


  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní