Dlho pôsobili ako šťastný pár, dnes je všetko inak.

Ukážkový párik má krízu: Ben Affleck ušiel od Jen Garner do kláštora

Hereckému páru Ben Affleck - Jennifer Garnerová hrozí rozpad. Herec vraj stratil záujem o rodinu.

Herci Ben Affleck a Jennifer Garnerová boli takmer desať rokov vzorný pár Hollywoodu. Vždy usmiati manželia s tromi deťmi tvrdili, že rodina je pre nich dôležitá, a nikto nemal dôvod o ich slovách pochybovať. Až doteraz. Vzťah sa ocitol v kríze po tom, čo Affleck ušiel do budhistického kláštora v snahe nájsť sám seba.

Pred desiatym výročím

O problémoch v manželstve Jennifer Garnerovej a Bena Afflecka sa povráva niekoľko mesiacov. Nie je vraj vylúčené, že pevný zväzok sa ocitol v troskách tesne pred desiatym výročím sobáša.

Časopis The National Enquirer informoval, že Ben po dramatickej hádke s Jennifer ušiel do budhistického kláštora v Kanade. Dokonca vraj tak zúril, že odhodil obrúčku.

Keď sa Jennifer dozvedela, čo spravil a kde je, nechala všetko tak a vybrala sa za ním, aby ho priviedla k rozumu. Zdá sa, že hercov útek je vyvrcholením problémov v živote dvojice. Priaznivci sa začali o vzťah Afflecka a Garnerovej otvorene obávať až teraz, keď sa fakt, že sa niečo deje, nedal prehliadnuť.

Závislosti

Štyridsaťdvaročný Ben sa na oslave štyridsiatych tretích narodenín svojej manželky v apríli neukázal, preto oslavovala iba s tromi spoločnými ratolesťami, dcérami Violet (9), Seraphine (6) a so Samuelom (3). Na vážnosti tak získali informácie v médiách, že Ben príliš často pozerá na dno pohárika.

Po nových dramatických udalostiach sa zdá pravdepodobné, že popri alkoholizme podľahol aj hráčskej vášni a je z neho gambler. Doma ho podľa zasvätených už dlhšie vídať zriedkavo, o to viac sa vrhol na prácu, v snahe uniknúť problémom v súkromí je do nej ponorený.

Známi manželskej dvojice sa ani nečudujú, že Garnerová mimoriadne ťažko znáša nielen manželovu neprítomnosť, ale aj podozrenie, že si našiel inú.

Americké médiá naznačili, že Jennifer sa cíti nielen ako „slobodná matka“, ktorá sa stará o deti, ale aj podvádzaná žena. Donedávna sa neurčito vravelo, že herec čoraz častejšie hľadá sex na jednu noc. Teraz si vraj svoje bolesti lieči v náručí Emily Ratajkowskej. K tejto modelke uteká od všetkého, čo ho - vrátane manželstva - dusí.

Podľa známych dvojice si Jen a Ben nemajú čo povedať a podľa neprajníkov ich spolu nedržia deti, ale - peniaze. Hodnota majetku hviezdneho páru sa odhaduje na 150 miliónov dolárov, jeho delenie by vraj bolo príliš komplikované. Či vydržia žiť každý svoj život a zároveň zotrvávať v pevnom zväzku, ukáže čas.

Čítajte viac:

Ben Affleck a Jennifer Garner: Zamilovaní aj po rokoch

Kláštor a ultimátum

Podľa informovaného zdroja za všetko môže kríza stredného veku, ktorou Ben Affleck prechádza. To je vraj dôvod, prečo zanedbáva rodinu. Do budhistického kláštora odišiel, aby v pokoji popremýšľal o svojom živote a manželstve.

Okamžitá snaha Garnerovej priviesť ho domov podľa dostupných správ zlyhala. Sklamaná mu teda dala ultimátum - alebo zmení svoje správanie, alebo ho aj s deťmi opustí.

Napokon sa Ben z kláštora vrátil alebo si spomedzi jeho múrov aspoň odskočil. Tesne po prepuknutí škandálu sa objavil na verejnosti s dcérou Seraphine. Stavil sa po ňu v škole, no vyzeral ako duchom neprítomný.

Dcéru zobral na zmrzlinu a kým ona sa snažila rozveseliť ho, on automaticky lízal studenú maškrtu, akoby dcéra ani neexistovala. Jeho tvár bola podľa svedkov chladná ako zmrzlina.

Neverí mu

Vyzerá to, že manželstvo dvojnásobného držiteľa Oscara má momentálne ďaleko od ukážkového vzťahu. Dvojica Ben a Jennifer, prezývaná Bennifer, zrejme melie z posledného. Či sa herec v budhistickom kláštore posunul dopredu v snahe vyrovnať sa so závislosťou od alkoholu a s hráčskou vášňou, nevedno.

Jeho známy pre server Radar Online povedal: „Ben je na ceste hľadania seba samého. O svojich problémoch v manželstve začal hovoriť. Práve je na rázcestí.“

Podľa slov Benovho známeho Jennifer Garnerová chce dať manželovi poslednú šancu, aby so svojím správaním a životom niečo urobil, jej dôvera voči manželovi je však takmer na nule.

„Jen už Benovi nedokáže dôverovať. Je to začarovaný kruh. Najprv sa zmení a prehodí výhybku správnym smerom, no je len otázka času, kedy sa jeho zlé správanie opäť prejaví, stane sa neprehliadnuteľným, ide to stále dokola,“ tvrdí nemenovaný známy.

Nasledujúce dni, týždne či mesiace preveria silu manželského zväzku. Tí, čo dvojici prajú, vidia nádej aj v tom, že Ben sa po dcéru stavil v škole, čo vraj neurobil už poriadne dlho.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní