V detstve nosila masku, dnes tvár dcéry kráľa popu Michaela Jacksona zdobí titulku prestížneho magazínu

Michael Jackson ukrýval tváre svojich detí pred svetom pomocou masiek, dnes má jeho jediná dcéra Paris (19) úspešne nakopnutú kariéru modelky a jej nebesky modré oči žiaria z júlovej obálky uznávaného módneho časopisu.

„Som veľmi vďačná za túto príležitosť,“ napísala na svojom Instagrame Paris Jacksonová k zverejnenej fotografii titulky austrálskej verzie magazínu Vogue.

Len 19-ročná modelka a herečka sa pre časopis vyjadrila, že chce vo svete módy zanechať pozitívnu stopu a byť niekým, ku komu môžu dievčatá vzhliadať. Samú seba definovala ako „rozhodnú, vášnivú, nestrácajúcu nádeje, prirodzenú a úprimnú“.

Paris je druhým dieťaťom a jedinou dcérou Michaela Jacksona a sestričky Debbie Roweovej. Jackson mal ešte druhého syna, ktorého meno matky nie je známe. Paris niesla smrť otca v roku 2009 ťažko. Pokúsila sa o samovraždu a dodnes verí, že jej otec bol zavraždený. Oficiálne zomrel ako 50-ročný na zlyhanie srdca.

Paris Jackson so súrodencami Princom, vpravo, a Blanketom.
Paris Jackson so súrodencami Princom, vpravo, a Blanketom.
Foto: profimedia.sk

  • kor
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní