Na hulváta: Koľko zadaných hľadá partnera v kontroveznej
televíznej zoznamke Take Me Out?

V lascívnej zoznamovacej šou na JOJ-ke bojovala o chlapa, doma ju pritom čakal frajer!

Na výslnie sa snaží silikónová amatérska moderátorka Simona Butinová (25) preraziť už dlhšie.

Účinkovala v relácii Sexy šport, kde sa vyzliekala. Pomaly a dráždivo. Muži sa pri pozeraní športových správ mohli kochať jej nahými prsami. „Hlavne aby ma ľudia poznali, aby som bola populárnejšia a chcela by som preraziť v zahraničí,“ povedala vtedy. Neskôr Simona predvádzala svoj vkus v relácii Nákupné maniačky a teraz sa prostredníctvom televízie rozhodla nájsť muža svojich snov. Neodradilo ju ani to, že už je zasnúbená.

Drobná chybička: O sympatiách Simony
rozhodla výška chlapcovho konta.
Drobná chybička: O sympatiách Simony<br /> rozhodla výška chlapcovho konta.
Foto: Archív

Zadaná si hľadá nového: Adeptka na novú šoubiznisovú celebritu sa najnovšie prihlásila do televíznej zoznamovacej šou Take Me Out. Tridsať žien sa pred kamerami bije o jedného chlapa. Prečo sa medzi nimi ocitla Simona Butinová, nebolo jasné. Pred priateľmi sa v reálnom živote pýši statusom zasnúbená a sociálne siete pravidelne plní snímkami so statným chlapíkom s vyholenou hlavou, s ktorým trávi všetok voľný čas. Chcela sa len znova zviditeľniť alebo iba poobhliadnuť po bohatšom? Svoje priority komentovala v poslednej časti, kde si ju vybral svalnáč Braňo. „Úprimne, nemyslím si, že z toho niečo bude. Nevyzerá na to, že by mal peniaze. A ja takého chlapa práveže chcem. Som úprimná,“ vyznala sa príležitostná modelka, ktorá sa svojím výzorom živí od pätnástich.

Nestačí jej?: Randeniachtivá brunetka chodieva pravidelne na dovolenku so snúbencom Petrom.
Nestačí jej?: Randeniachtivá brunetka chodieva pravidelne na dovolenku so snúbencom Petrom.
Foto: Archív

V porne neprerazila: Tmavovláska s vylepšenými prsami, ústami a s predĺženými vlasmi zrejme s príliš veľkým počtom mužov v hre problém nemá. V minulosti sa objavila aj na známom bielom gauči, kde sa mnoho známych Sloveniek predvádzalo v rámci nezvyčajného konkurzu. Keď sa kauza prevalila, Butinová mala na svoju účasť v pornokastingu za tisíc eur vysvetlenie. „Som exhibicionistka, myslím, že sa nemám za čo hanbiť,“povedala jasne a vo videu z roku 2012 ešte vyzradila, že posteľou jej prešlo pätnásť mužov. Ako sa toto číslo odvtedy zmenilo, sa neodvažujeme špekulovať.′


  • nk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní