VIDEO Adela už chystá svadbu, za svedka sa jej prihlásil Tomáš Bezdeda

Bývalí partneri Adely Banášovej (36) sa asi nepotešia. Po tom, čo verejne glosovali jej verejné zásnuby s Viktorom Vinczem (25), prehovorila konečne aj moderátorka.

Zažila už gestá, ale činy žiadne

Už vtedy, keď si pred Adelou Banášovou v priamom prenose Markízy Viktor Vincze pokľakol, aby ju požiadal o ruku, vraj myslela na reakcie. „Moja prvá myšlienka bola, že všetci sa budú pýtať, ako jej to mohol urobiť. Ale beriem to tak - a čo?! Ak muž vie robiť gestá, ale aj činy, tak je to dôležité. Zažila som aj vzťahy, kde boli len gestá v spoločnosti, ale činy žiadne. Myslím si, že vzťah nestojí a nepadá na tom, ako koho kto požiada o ruku, ale ako tí dvaja fungujú,“ priznala nám moderátorka.

Možno aj preto, že jej bývalý partner Peter Modrovský, s ktorým sa vlani po siedmich rokoch rozišla, zglosoval verejné zásnuby v Teleráne spôsobom sebe vlastným - vraj nečakal niečo také pri panvici, ale asi je už staromódny.

Čo ešte povedala Adela Banášová o svojich bývalých vzťahoch, prečo si s expartnerom Tomášom Bezdedom posielala pred týždňom celú noc odkazy a chystá sa vôbec zorganizovať svadbu roka? Viac vo videorozhovore:

Vincze: Nechcel som to pri panvici!

„Podľa niektorých je to z mojej strany len chladný kalkul a vypočítavosť, no nie je! Chcel som, aby to jednoducho všetci vedeli, že to myslím vážne,“ ozrejmil nám Viktor Vincze, ktorého sme stretli na fotení unikátnej snímky k ankete diváckej popularity OTO. Ako dodal, po zásnubách s priateľkou mu padol kameň zo srdca. Aj keď v podstate išiel na istotu.

„Nemal som trému, že mi Adela povie nie, lebo sme sa na túto tému tak obkročmo rozprávali už predtým. Išlo skôr o to, že v Teleráne sa predsa len všetko mení a časy sa posúvajú. Nemalo to byť ani pri sporáku, ani pri panvici. Ale zrazu nás tam presunuli, bežal čas a ja som musel rýchlo improvizovať. Takže som rád, že to aspoň nejako vyšlo.“

Kto všetko vedel o Viktorových plánoch, kto sa mu osobne ponúkol za svedka a čo by chcel na sebe do svadby zmeniť? Viac vo videorozhovore:

Prečítajte si viac o Adele a Viktorovi:

Bude vás zaujímať


  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní