Aj Fedor Flašík bol zvedavý na nový dokumentárny film Mečiar.

Flašík stále nedokáže zabudnúť na Moniku, TOHTO sa doteraz nezbavil!

Dokumentárny film Mečiar ukázal, že niekdajšieho premiérovho imidžmejkra stále viaže silné puto k bývalej manželke.

Nový dokument režisérky Terezy Nvotovej veľa nových faktov o bývalom predsedovi slovenskej vlády nepriniesol. Snáď s výnimkou záberov z neslávne slávnej Elektry, ktorej nejasné financovanie expremiér nikdy nevysvetlil, či detailu na jeho ponožky s iniciálami VM. Odhalil však, čo sa skrýva v pracovni Fedora Flašíka (59).

Nevyhodil ho

Na veľkom plátne zarazil divákov jeden detail. Kým niekdajší Mečiarov imidžmejkr rozprával, že vo voľbách sa Slováci rozhodujú podľa emócií, nad hlavou mu visel veľký obraz. Zarámovaný portrét zachytáva dnes už jeho bývalú manželku Moniku Beňovú - podľa účesu pochádza fotografia asi z obdobia, keď ambiciózna tmavovláska iba uvažovala nad vstupom do politiky. „Ten portrét tam je doteraz,” prezradil Flašík, že ho ani po rozvode nevyhodil.

Fedor Flašík vo svojej pracovni, na stene má stále zavesený portrét svojej bývalej manželky.
Fedor Flašík vo svojej pracovni, na stene má stále zavesený portrét svojej bývalej manželky.
PLUS7DNÍ


Premiéru filmu Mečiar, ktorom Fedor Flašík účinkoval, si, samozrejme, nenechal ujsť. Možno nevedomky však dorazil s podprahovým odkazom. Do sály vstupoval s americkým nápojom v rukách a niektorí si hneď spomenuli na jeho najslávnejšie časy, keď ako reklamný mág dokázal meniť vodu na bársčo. Ako v dokumente uviedol, za nemalý obnos peňazí by to v politike išlo aj dnes.

Najväčší Mečiarov fanúšik, spevák Martin Jakubec neskrýval po premiére sklamanie.


  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].