VIDEO Horúce Vianoce: Zuzana Belohorcová si ich užije v novom byte pri legendárnej Miami Beach

Pre niekdajšiu populárnu moderátorku erotických relácií budú tentoraz najkrajšie sviatky roka ešte výnimočnejšie...

Snehová nádielka počas vianočných sviatkov Zuzane Belohorcovej vôbec nechýba. Rovnako ako kamery v televíznych štúdiách. Svoju kariéru moderátorky šteklivých relácií pred niekoľkými rokmi zavesila na klinec, naplno sa venuje svojim dvom deťom a manželovi Vlastovi. Život na slnečnej Floride si nevie vynachváliť a obdobie lásky a pokoja plánuje prežiť s najbližšími v novom byte na South Beach, parku, či na pláži. Nakoniec, ako inak, keď v Miami leto nikdy nekončí a na Štedrý deň meteorológovia hlásia 28 stupňov Celzia?

"Vianoce sú pre mňa najkrajším sviatkom v roku," hovorí nám Zuzana na terase svojho najnovšieho hniezdočka v 44-poschodovom mrakodrape Portofino Tower, len pár desiatok metrov od legendárnej Miami Beach. "Vždy sa veľmi teším na to, že ich prežjem v kruhu rodiny. Moje deti Salma a Nevio tento sviatok milujú, tak sa snažím, aby všetko bolo dokonalé."

Ako pokračuje tento rok budú pre ňu ešte o niečo výnimočnejšie. K rodinke sa totiž pridá aj jej sestra Mirka s priateľom. "Všetci spolu si urobíme pravé slovenské Vianoce s našimi zvykmi. S kapustnicou, rybou, šalátom... A podľa tradície rodiny Belohorcových rozbalíme darčeky pred večerou." Zimných mrazov a bielej prikrývky, ktorá už ani v našich končinách nebýva celkom obvyklá, sa Zuzana rada vzdá. Zbožňuje teplo, ktorého má v Miami nadostač. "Namiesto sánkovačky a guľovačky sa prejdeme parkom, okúpeme v mori, alebo sa ochladíme v bazéne," dodá s úsmevom.

Viac o vysnívanom byte, o tom, čím bývalá moderátorka v USA žije, ako trávi všedné dni, ale aj o podpore nového amerického prezidenta a prečo pokladá slovenské zdravotníctvo za lepšie ako americké sa dočítate v najbližšom vydaní PLUS 7 DNÍ.


  • peg
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní