VIDEO Miláčik žien Adam Ďurica: Odpustil už úspešný spevák niekdajšiemu tútorovi Haberovi?

Legendy Paľo Habera či Laco Lučenič ho mohli nakopnúť v kariére oveľa skôr, no neurobili tak. Čo si o ich niekdajšom rozhodnutí myslí spevák Adam Ďurica(29) dnes?

V roku 2004 sa na kastingu prvej slovenskej SuperStar zjavil sedemnásťročný basgitarista, ktorý si do televíznej súťaže prišiel len tak zaspievať. Keď v semifinále zanôtil pieseň Opri sa o mňa, porotcovia ho vynášali do nebies. No do finále diváci svojmi hlasmi poslali Sama Tomečka a Roba Miklu.

Nenápadnému tínedžerovi mohli ešte Paľo Habera, Laco Lučenič a spol. udeliť divokú kartu, ale nestalo sa. Prednosť dali sladkému Petrovi Kotuľovi, ktorého meno si dnes už málokto pamätá. Ak si však dobre spomíname, Ďurica vtedy v podstate zo súboja o Divokú kartu odstúpil sám - či lepšie na žiadosť rodičov, podľa ktorých mal na kariéru hviezdy - oproti ostatným súťažiacim - ešte vždy dosť času.

Takto sa začala spevácka kariéra Adama Ďuricu, ktorý sa hudobným svetom pretĺkal aj bez pomoci hudobných legiend. Po dvoch víťazstvach je dnes opäť horúcim favoritom v prestížnej ankete diváckej popularity OTO, ktorého galaprogram uvidíte 11. marca večer na Jednotke.

Čo si Adam o neslávnom konci v SuperStar myslí dnes?


  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní