Kaštieľ v Tomášove: Areál miesta strážia ochrankári. Je uzavretý až do zajtra.

VIDEO Svadba Chrena a Čongrádyovej: Strážia ich vyholení ochrankári

Celý areál uzavretý a ochrankári pri vchode. Tak vyzerá svadba mafiánskej vdovy Lindy Zubčákovej Čongrády s tanečníkom Matejom Chrenom. Vyholení svalnatí muži púšťajú do areálu kaštieľa v Tomášove iba VIP hostí zo zoznamu.

Presne o 16:00 si dvojica povedala svoje áno. Do areálu ešte tesne pred obradom prichádzali poslední hostia. Naša redaktorka je na mieste, pozrite si video.

Verejnosti jeho nastávajúca nie je neznáma. Jej fotografia prvý raz obletela Slovensko v roku 2004. Vtedy zaslzená dorazila na miesto popravy svojho partnera, údajného bosa podsvetia Petra Čongrádyho. Neskôr sa opäť vydala, ale druhé manželstvo stroskotalo. Po tretí raz povie svoje áno známemu tanečníkovi, ktorý sa už nevie dočkať.

Tu si dvojica povedala svoje áno. Foto: kd

„Áno, je pravda, že sa blíži náš svadobný deň. Všetko organizujeme s Lindou spoločne a naše predstavy sa vo všetkom zhodujú. Svadba bude na nádhernom romantickom mieste a tešíme sa, že si tento deň spoločne s nami užijú naše rodiny aj priatelia. Takže o malej svadbe sa nedá hovori,“ potvrdil nám Matej Chren. Vdovu po údajnom mafiánskom bosovi si však zoberie netradične v stredu.

Čítajte viac:

Svadba Mateja Chrena: Perčo si vdovu po mafiánovi Čongrádym berie v stredu?

Nuž, v deň sobáša, čo je dnes, oslávuje tanečník tridsaťpäť rokov, takže si svadbu s Lindou nadelil ako darček k vlastným narodeninám. Zároveň sa môže v budúcnosti vyhnúť aj drobnej manželskej kríze. Je totiž nepravdepodobné, že by na výročie sobáša niekedy zabudol.


  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní