Tanečníčka Ivana Surovcová a hokejista Marián Gáborík sú už svoji.

VIDEO VNÚTRI Vandalskí ochrankári na svadbe Gáboríkovcov: Bezohľadne porušili zákon!

Tak toto doslova „zabili“. Ochrankári na svadbe hokejistu Mariána Gáboríka (35), ktorý si v piatok v kaštieli v Tomášove zobral svoju dlhoročnú partnerku Ivanu Surovcovú (30), sa neukázali práve v tom najlepšom svetle. V mene prominentných pozvaných neváhali zničiť vzácnu zeleň.

Zachovali sa ako barbari

Prominentní hostia prechádzali svojimi autami cez bránu kaštieľa. Pri vchode parkovanie luxusných tátošov usmerňovali ochrankári, ktorí mali okrem toho na starosti aj to, aby sa hostia mohli bezstarostne zabávať.

Versače o svojej láske k manželke Nore Mojsejovej: Prirovnal ju k topánkam a bicyklu

Surovcová na Pohode: Doma je za cudnú, v Amerike ukazuje vnady

Smoliari Vinczeovci: Namiesto zábavy vo Francúzsku samé problémy

Pravdepodobne však akosi pozabudli, že v názve svojho povolania majú aj slovko - ochraňovať. Po odchode autobusu, ktorý na svadbu doviezol našich hokejistov aj s ich partnerkami totiž zrejme jednému z ochrankárov začala prekážať pretŕčajúci konár stromu v areáli kaštieľa, tak sa ju rozhodol bez akéhokoľvek chochmesu zlomiť.

Podajú podnet?

Ako vidno z videozáberov, ochrankár si konár opaskom pritiahol k sebe a o chvíľu už bolo počuť iba prasknutie. Zarážajúce bolo, že po svojom „hrdinskom“ akte sa ochrankári tvárili, akoby sa vôbec nič nestalo.

FOTO Už si povedali áno: Marián Gáborík má životný prestup za sebou!

FOTO Gáborík bol deň pred svadbou kuriérom: Pozrite, čo rozvážal po domoch!

Vdova po Pavlovi Demitrovi (†36) Majka oslavuje štyridsiatku: Pozrite, ako sa zmenila!

FOTO Gáboríkovi a Surovcovej bijú svadobné zvony: Takto sa menil ich vzťah!

Utajené zábery: POZRITE SA, ako to vyzeralo na SVADBE Rozborila a Novotnej

A čo na toto konanie hovoria ochranári prírody? „Takéto konanie zo strany organizátora a zabezpečovateľa podujatia je vysoko neprofesionálne. Ide o úmyselné poškodzovanie drevín, podľa §407 zákona 543/2002 Z.z. v znení neskorších predpisov. Je možné to riešiť podnetom na inšpekcii životného prostredia. Vzhľadom na video dokazovanie úmyslu a vinníkov to bude hračka,“ vysvetľuje Peter Lipovský z Bratislavského regionálneho ochranárskeho združenia.

Samozrejme, zaujímalo nás aj stanovisko samotného kaštieľa, jeho vedenie sa však k veci doposiaľ nevyjadrilo.