Neskrývajú sa: S tehotnou milenkou Natašou Džunkovou s úsmevom zapózoval.

VIDEO Žiadna jednorazovka? Marián Čekovský prehovoril o budúcnosti s tehotnou milenkou

Marián Čekovský s tehotnou milenkou Natašou Džunkovou plánujú spoločnú budúcnosť.

V živote sa mu dejú zásadné zmeny. Aj keď sa hudobník Marián Čekovský prezentuje zväčša prácou a médiá nikdy nezapĺňal svojimi avantúrami, je tomu koniec.

Nečakaná nevera, opustená žena s deťmi, tehotná milenka. Aspoň tak to spočiatku vyzeralo. No zdá sa, že muzikant z východu si vo svojom súkromí rýchlo upratal. S partnerkou Natašou Džunkovou majú jasno. S príchodom dieťaťa začnú spoločný život, a tak označenie milenka bude pasé.

Keď sme sa speváčky opýtali, či po pôrode budú s „Čekym“ spolu, zaskočene odpovedala: „Jasné, veď sme spolu!“ Zároveň so spokojným úsmevom dodala, že na dieťatko sa veľmi teší. „Ale nechcela by som, aby sa o tom písalo.“

Postarané: Tehotná Džunková si počas čakania dopĺňala energiu.
Postarané: Tehotná Džunková si počas čakania dopĺňala energiu.
Foto: Juraj Roščák

Postarané: Tehotná Džunková si počas čakania dopĺňala energiu. Foto: Juraj Roščák

Koniec

Tridsaťdeväťročný Čekovský stál doteraz po boku Ľubky, staršej o sedem rokov - vychovávali dcéry Sofiu a Hannah. Hoci sa nezosobášili, ich puto vždy prezentoval ako silné. Rodinu považoval muzikant za stred svojho vesmíru. Svedčia o tom aj jeho vyjadrenia, kde Ľubicu označoval za ženu svojho života. Otcom sa stal už ako dvadsaťtriročný a ani na minútu to neoľutoval.

„Mať možnosť byť otcom je určite omnoho väčšia hodnota, ako byť bohatý a sám. Lebo život v osamotení považujem za ten najhorší trest. Nie je nič horšie, ako keď sa nemáš na koho tešiť, a ešte horšie je, keď sa už nikto neteší na teba,“ tvrdil.

Po vyše sedemnástich rokoch pevného partnerského zväzku však prišiel koniec. V týchto dňoch sa spevák teší na príchod tretieho potomka, tentoraz však s novou partnerkou.

Nespustil z nej oči: Hudobník a zabávač odohral hodinový koncert. Keď spievala jeho priateľka, hádzal na ňu zbožné pohľady.
Nespustil z nej oči: Hudobník a zabávač odohral hodinový koncert. Keď spievala jeho priateľka, hádzal na ňu zbožné pohľady.
Foto: Juraj Roščák

Nespustil z nej oči: Hudobník a zabávač odohral hodinový koncert. Keď spievala jeho priateľka, hádzal na ňu zbožné pohľady. Foto: Juraj Roščák

U Pašku aj Rašiho

Kedysi sa o nej hovorilo ako o obrovskom talente, ale napokon ako speváčka veľkú dieru do sveta neurobila. Asi najviac si ju diváci pamätajú z televíznej šou Let’s Dance, kde spievala tancujúcim celebritám. Súčasne ako vyštudovaná francúzštinárka pracovala v parlamente na odbore zahraničných vzťahov a protokolu.

O svojom vtedajšom šéfovi Pavlovi Paškovi hovorila ako o veľkom sympatiakovi. Randila so súčasným štátnym tajomníkom ministra dopravy Viktorom Stromčekom. Koncom roka 2012 prešla Nataša do kancelárie košického primátora Richarda Rašiho, ale spievania sa nevzdala.

S Lukášom Adamcom, Katarínou Knechtovou a Mariánom Čekovským naspievali oficiálnu hymnu Európskeho hlavného mesta kultúry, Košíc. „Zavolal som ju do projektu, lebo je Košičanka a dlhšie sa s ňou poznám,“ vysvetľoval vtedy Čekovský.

Ubehli tri roky a muzikant je so svojou obľúbenou speváčkou v očakávaní. Poznajú už aj pohlavie spoločného potomka. „Áno, vieme, čo to bude, ale nepoviem,“ zasmial sa hudobník, ktorého sme minulý týždeň stretli v dobrej nálade na akcii v Beckove. Povedali sme, že nám teda stačí meno dieťaťa, no nachytať sa nedal. „Dobre na to idete, ale nezlomíte ma. Dve čiarky na baby teste.“

Pozrite si video, ako to medzi Čekovským a Džunkovou iskrí:

Iskrenie sa nedalo prehliadnuť

Na slávnosti Beckovské slnko odohral hudobník asi hodinový koncert, počas ktorého sa pred mikrofón postavila aj tehotná Nataša. Ešte predtým však domáci ocenili hokejovú legendu Jozefa Golonku. Ten sa na pódiu zdržal o niečo dlhšie, než bolo plánované. A tak sme s nečakaným párom stihli prehodiť pár slov.

„My sme vždy spolu. Som rád, ako to je. Ale zaprisahal som sa, že nič nepoviem,“ zaťal sa východniar a napäto prešľapoval na mieste, pripravený vybehnúť na pódium. No Jožko Golonka súkal jeden vtip za druhým.

Usmiata Nataša si držala bruško. Pod voľnou blúzkou už neskryla pokročilé tehotenstvo. Budúca mamička sa šetrila a kapelu najprv sledovala z prvého radu. Potom prišla na pódium a zaspievala dve pesničky. Zbožný pohľad Mariána Čekovského na partnerku hovoril za všetko. Kým ona spievala, on hral na klávesoch a vzájomne si vymieňali úsmevy.

Že nejde iba o chvíľkovú romancu, bolo zjavné na prvý pohľad. Po odohraní koncertu išla speváčka do auta, kde niekoľko minút čakala. O chvíľu sa na parkovisku objavil hudobník. Do objektívu nám veselo zakýval a sadol si na miesto spolujazdca k Nataši Džunkovej. „Ideme do Braťky,“ prezradil Humenčan.


VIDEO Plus 7 Dní