Rozbehnutá kariéra: Po úspechu v Miss sa Monika prefarbila na blondínu a ešte v roku 2011 fotila módne editoriály.

VIDEO ako dôkaz: Monika, ktorá dala Kollárovi ôsme dieťa, chcela byť vždy slávna

Skôr, než sa Zvolenčanka Monika Ostrihoňová stala matkou údajne už ôsmeho dieťaťa Borisa Kollára, túžila po kariére v šoubiznise. To sa jej podarilo, keď priviedla na svet prominentné bábätko. Napriek tomu sa už tri mesiace skrýva. Našiel ju až týždenník Plus 7 DNÍ.

Moje meno je Monika Ostrihoňová, mám dvadsaťtri rokov a stoosemdesiatjeden centimetrov. Som narodená v znamení Panny. Som vyštudovaná zdravotná sestra a tomuto odboru som sa v zahraničí venovala tri roky - týmito slovami sa do slovenského šoubiznisu uviedla tmavovláska, keď sa v roku 2011 uchádzala o titul e-Miss Slovakia.

Najvyššia, plastikami vylepšená finalistka mala vtedy všetky predpoklady, aby súťaž vyhrala. Zamiešať karty však mohla aj v modelingu, o čom otvorene snívala. Cestu za prvým úspechom Kollárovej známosti vám prinášame vo videu.

Pozrite si video:

Ambiciózna Monika sa ešte v tom istom roku prefarbila na blond a nafotila módne editoriály. No až keď sa vrátila k pôvodnej farbe vlasov, podarilo sa jej očariť známeho podnikateľa. Pred tromi mesiacmi Kollárovi podľa medializovaných informácií porodila dcéru Sáru a potom sa akoby prepadla pod zem.

Týždenníku PLUS 7 DNÍ sa podarilo nájsť ju. Kde trávi mladá mamička čas, kým známy podnikateľ dovolenkuje na Floride? Kto jej robí spoločnosť? A ako sa po pôrode zmenila? Jej aktuálne fotografie nájdete v novom čísle PLUS 7 DNÍ, ktoré je práve v predaji.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní