Pallovej luxusné BMW sa na Vianoce 2014 zrazilo s Fiatom.

VIEME PRVÍ! Pallová sa bojí basy ako čert kríža. Toto vymyslela

Dermatologička Alena Pallová, ktorá decembri 2014 spôsobila dopravnú nehodu s vážnymi následkami, sa chce vyhnúť väzeniu stoj čo stoj. PLUS 7 DNÍ zistil, čo má dcéra pezinského podnikateľa Jána Mana v úmysle.

Milionárska dcérenka Alena Pallová, ktorá na Štedrý deň 2014 spôsobila vážnu dopravnú nehodu, sa chce podľa informácii týždenníka PLUS 7 DNÍ dohodnúť na vine a treste.

Policajný vyšetrovateľ už podnet zaslal na okresnú prokuratúru, ktorá prípad dozoruje. V prípade, že sa s podnetom na dohodu o vine a treste stotožní, Pallová predstúpi pred sudcu. Tam sa potom musí ku všetkému, čo je jej kladené za vinu priznať.

Čítajte viac:

Milionárska dcérenka Pallová môže šoférovať ďalej, o vodičák neprišla!

Doktorke Alene Pallovej sa teda za mreže nechce. Namiesto piatich rokov väzenia, ktoré jej hrozia, teraz bojuje o podmienečný trest.

K nehode došlo na Vianoce 2014 v bratislavskej Rači na križovatke ulíc Žitná a Stolárska. Pallovej luxusné BMW sa tam zrazilo s Fiatom, ktorý šoférovala bratislavčanka Martina.

Čítajte viac:

Pallovej vodičák sa objavil na polícii až po článku v PLUS 7 DNÍ!

O niekoľko dní nato, 27. januára 2015, vzniesol policajný vyšetrovateľ voči nej obvinenie z prečinu ublíženia na zdraví. Obeť Pallovej nehody strávila v nemocnici niekoľko týždňov, kde absolvovala tri operácie hlavy.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní