Milan Lasica leží v nemocnici.

VIEME PRVÍ Milan Lasica má za sebou vážnu operáciu

Známy humorista opäť prežíva krušné chvíle.

Keď sme pred pár dňami stretli Milana Lasicu (77), nič nenasvedčovalo, že by sa boril s vážnymi zdravotnými ťažkosťami. Aktuálne správy však hovoria čosi iné. Ako sme zistili, známy humorista sa v tichosti podrobil náročnej operácii. Otázniky vyvoláva najmä fakt, že podľa našich informácií sa ho ujali špecialisti na chirurgii Onkologického ústavu v Bratislave.

Ďakujeme za záujem

„Nemám k tomu čo povedať, všetko je v poriadku. Operácia dopadla dobre. Ďakujeme veľmi pekne za záujem,“zahmlievala humoristova dcéra Hana Lasicová.

Čo je podstatné, vylúčila, že v prípade otca ide o onkologické ochorenie. Podľa našich informácií nešlo o náhly, ale plánovaný chirurgický zákrok. „Zrušil všetky svoje predstavenia v Divadle L+S, ktoré mal mať do konca roka,“ tvrdí náš zdroj. „No vo februári budúceho roka bude normálne pracovať v práci, odohrá aj predstavenia v Čechách. Takisto televíznu reláciu Zlaté časy bude nakrúcať aj naďalej.“

Náhly kolaps

Zdravie zradilo Milana Lasicu už pred dvoma rokmi. trápil ho vysoký tlak a náhle bolesti v hrudníku, a tak jeho manželka Magda Vášáryová zavolala záchranku, ktorá ho previezla do Univerzitnej nemocnice v Bratislave. A keďže lekári mali podozrenie na kardiovaskulárne problémy, herec putoval do Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb na Kramároch. Tam podstúpil náročnú operáciu srdca, lekári mu voperovali trojitý bajpas. Necelý mesiac nato však už pracoval.

Prečítajte si aj:


  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní