VIEME PRVÍ: Útek Mojsejovej do Maďarska!

Nora Mojsejová Kabrheľová zbalila kufre a odchádza z azylu u svojej sestry na Faklovej ulici v Košiciach. Potichúčky, bez kamier a okázalého cirkusu, aký má tak rada.

Dnes ráno o ôsmej došla pred dom jej sestry červená dodávka. Brána sa otvorila a na dvore bola záplava čiernych plastových vriec s Norinými vecami. Za pár minút ich naložil do dodávky šofér a Norin vždy ochotný a ústretový švagor Marek. „Čo viem, tak asi týždeň dozadu poslala svoje drahé handry a aj nejaké kožuchy bývalej známej, nech ich rozpredá, aby mala hotovosť,“ prezrádza nám zdroj z Norinho prostredia. A tak a do plastikových vriec dnes ráno zmestila len čiastka jej okázalého šatníka.

Nakladanie pripravených vriec trvalo len pár minút.
Nakladanie pripravených vriec trvalo len pár minút.
Foto: RUDOLF FELŠÖCI

Video na Facebooku

Medializácia Nore, ani jej švagrovi veľmi dnes nevoňala a tak zavolala na fotografa políciu. Vraj bolo narušené jej súkromie. Keďže nik nevstúpil na ich súkromný pozemok, nik sa na ňu nehádzal ani ju z blízka neobťažoval, museli policajti nakoniec bez slova odísť.

No Mojsejová sa nedala a aj keď nakladanie vecí prebehlo bez jej osobného dohľadu, nakoniec vyletela ako strela s mobilom v ruke a fotografa si natočila. Samozrejme, v čiernych okuliaroch a opäť s predĺženými vlasmi po pás.

O svoj zážitok sa nezabudla podeliť s ostatnými jej fanúšikmi na Facebooku.

Novomanžel o tom netušil

Škoda len, že keď tam vešia všetky svoje činnosti, aj tie najmenšie, akosi svojim priaznivcom zabudla oznámiť, že aj so psami dnes okolo desiatej odišla do Maďarska, dedinky neďaleko Rajky.

Akčná Nora s vlasmi po zväčšujúci sa zadok vyrazila do terénu a fotografa si točila na ajfónik.
Akčná Nora s vlasmi po zväčšujúci sa zadok vyrazila do terénu a fotografa si točila na ajfónik.
Foto: RUDOLF FELŠÖCI

O jej náhlom odchode nevedel údajne ani jej čerstvý manžel František Kabrheľ. Otázkou, či vie, že jeho žena odchádza zo Slovenska a či sa k nej nesťahuje, bol viac než zaskočený a nevylúčil, že Nora môže ísť do Maďarska za pracovnými záležitosťami. No na otázku, či k práci potrebuje plnú dodávku svojich osobných vecí už nereagoval a zložil telefón.

Čítajte viac


VIDEO Plus 7 Dní