Patejdl sa oženil vo vatikánskom Kostole svätej Anny.

Vašo Patejdl všetkých šokoval: Tajná svadba vo Vatikáne!

Vašo Patejdl sa tajne oženil vo Vatikáne. Netušili to ani elánisti a Marika Gombitová sa s ním dodnes nebaví.

Mediálna vojna našich legiend Mariky Gombitovej a Vaša Patejdla naberá na obrátkach. Jablkom sváru je pieseň Ten príbeh za náš sen stál, ktorú spoločne pripravovali pre rozprávku Sedem zhavranelých bratov.

Pôvodná verzia titulnej skladby totiž oboch prezentovala ako amatérov, ktorí neovládajú svoje remeslo. Gombitová hodila vinu na Patejdla, Patejdl na Gombitovú. Vykašľal sa skladateľ skutočne na to alebo speváčka prišla o hlas?

Brak

Keď sa Marika Gombitová na fanúšikovskom profile pochválila skladbou, ktorú naspievala po mnohých rokoch, začali sa diať čudné veci. Nápadne pripomínali rozprávku o cisárových nových šatách.

Ľudia z brandže i Marikini priaznivci boli z pesničky, mierne povedané, rozčarovaní, ale navonok tvrdili opak. Patejdl dovolenkoval v Taliansku a Gombitovú za prednes v piesni vynášali pokrytecky do nebies aj najbližší spolupracovníci. „Veď kritizovať Mariku Gombitovú sa predsa nepatrí. To je, akoby ste kritizovali Panenku Máriu,“ argumentovali neskôr.

Pre Vaša to však nebola len taká obyčajná dovolenka, ktorej by sa chcel vzdať alebo ju preložiť. Šesťdesiatročný muzikant si odskočil až do Vatikánu, aby sa tam oženil so svojou českou partnerkou Miluškou, ktorá je od neho o sedemnásť rokov mladšia.

Podrobnosti o nešťastnej skladbe Mariky Gombitovej i o Vašovej svadbe vo Vatikáne si prečítate v aktuálnom vydaní týždenníka Plus 7 DNÍ.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní