Podzámska je opäť po uši zamilovaná.

Večne sklamaná Podzámska: Konečne našla toho pravého?

Elena Podzámska robila okolo poslednej lásky z Floridy tajnosti. Zrejme preto, že nikdy o žiaden partnerský vzťah nešlo. Teraz priznala ďalšie zaľúbenie.

Smužmi jej to nevychádza a v kuloároch sa šepká, že za to môže najmä jej povaha. „Nie je to s ňou ľahké. Potrebovala by trpezlivého muža. Veľmi. Až sa obávam, že taký ani nie je,“ ozrejmil nám herečkin známy, ktorému je brunetky ľúto.

Rozvedená herečka prežila dlhodobý vzťah s tanečníkom Matejom Chrenom, ktorý ju nečakane opustil. Dnes je už ženatý s Lindou Čongrády. Z rozchodu sa spamätávala veľmi dlho. Neskôr sa dala dokopy s publicistom a moderátorom Michalom Havranom. Románik s prelietavým intelektuálom však dlho nevydržal. Sympatická herečka stále tápe.

Zamotala sa

Pred časom s nadšením hovorila o novej láske, ktorú stretla na Floride. Ženatý podnikateľ Oto, pôvodom Slovák, ktorý tam roky žije, mal byť jej nový osudový muž. Kvôli nemu bola ochotná spraviť radikálne rozhodnutia. Presťahovať sa za veľkú mláku a zavesiť herectvo na klinec.

V akom štádiu je momentálne jej vzťah s Američanom, okomentovala stručne. „Všetko je v poriadku,“ zaštebotala. V kuloároch sa pritom dávno vie, že išlo len o krátku romancu a Oto si už žije svoj život. A tak herečke neostalo nič iné, iba priznať pravdu a po pár vetách otočila. „Nie, tam je už koniec. Nie sme spolu,“ doznala sa.

Iné plány

„Rozchod“ napokon Eňa Podzámska nechcela príliš rozoberať. Rozhovorila sa iba o prázdninách. „Bola som celý júl pracovne veľmi vyťažená, takže Raduška chodila na chalupu, raz k jednej starej mame, raz k druhej. Ku koncu augusta mám voľno, tak ideme na Maltu. To bude taká babská jazda. Tešíme sa, že budeme opálené, ideme so známymi a nebudeme len vylihovať, ale aj spoznávať,“ objasnila nám dobre naladená herečka.

Destinácia, kde žije jej bývalý milenec, momentálne v plánoch miesto nemá. „Do Miami sa nechystám, možno v zime, ale teraz v lete určite nie. Nezvládala by som to fyzicky, lebo som pracovne vyťažená,“ diplomaticky odviedla reč od témy. Či si tam naďalej hľadá priateľa, nepotvrdila. Teraz podľa vlastných slov randí s našincom: „Áno stretávam sa s niekým, ale zatiaľ to boli len dve kávy. Uvidíme,“ pousmiala sa.

  • nk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].