Opäť spolu: Bývalí kolegovia sa stretli v Marcinovej šou Neskoro večer.

Veľký návrat Marcina s Krausom? TOTO bude problém prekonať

Roky bola medzi kedysi najslávnejšou novodobou humoristickou dvojicou Marcin - Kraus priepasť.

Ľudia

Otázky, kedy sa opäť spolu postavia pred divákov, dostávali so železnou pravidelnosťou. Dnes sa ľady pohli a zabávačské duo má k spolupráci bližšie viac ako kedykoľvek predtým.

„Zatiaľ je všetko po starom, ale stretávame sa raz za čas na káve. Rozmýšľame akým smerom sa vydať. Susedov bude už problém prekonať a dosť podstatnú úlohu zohráva vek, lebo Mirka v mojom veku hrať zrejme nemôžem,“ smeje sa Peter Marcin. Jeho vzťah s Andym Krausom už je v normále a na stretnutiach sa bavia „viac o živote ako o práci.“

Povestná postava malého Mirka alias Petra Marcina v humoristickej relácii Uragán.
Povestná postava malého Mirka alias Petra Marcina v humoristickej relácii Uragán.
tv markíza

Vo svojej talkshow už Marcin kamaráta za posledného pol roka privítal ako hosťa dva razy. Producent Štefan Wimmer im minulú sobotu udelil unikátnu titanovú platňu za prínos pre slovenský zábavný priemysel. Relácia Petra Marcina Neskoro večer má podľa jeho slov rekordnú sledovanosť a diváci sa jej nevedia nabažiť. Aj preto zorganizovali už niekoľko výjazdov po slovenských mestách a kultúrne domy naplnili do prasknutia.

Ľudia
  • kb
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].