Večne vysmiata: Andrea Verešová si môže dovoliť na móle to, čo máloktorá modelka - usmievať sa.

Verešová má na móle privilégiá, hnevajú sa modelky. Môže si dovoliť to, čo iným prísne zakazujú

Andrea Verešová sa môže na móle usmievať, iné modelky musia popri nej chodiť s „kamennou“ tvárou.

Bývalá slovenská Miss Andrea Verešová (37) rozhodne nemá núdzu o modelingové kšefty. Aj po dvoch deťoch totiž stále vyzerá ako vystrihnutá z magazínu. „Ak je to zaujímavá ponuka, tak to vezmem, ale predsa len mám málo času,“ hovorí.

Nevie byť nudná: „Nedokážem len
kráčať,“ hovorí modelka.
Nevie byť nudná: „Nedokážem len<br /> kráčať,“ hovorí modelka.
Foto: Emil Vasko

No nielen to. Ako sme sa totiž dozvedeli, rodáčka zo Žiliny má isté privilégium. A to také, že ako jediná sa môže na móle usmievať a robiť „srandičky“, zatiaľ čo ostatným modelkám kážu dizajnéri chodiť popri nej s ľadovým výrazom v tvári. Nečudo, že niektorým jej kolegyniam z brandže leží poriadne v žalúdku.

Čaro Verešovej

„Tak rada by som sa usmievala aj ja, ale naposledy nám to zakázali,“prezradila nám nemenovaná modelka dôvod, prečo niekdajšia kráľovná krásy na prehliadkovom móle vytŕča ako kráľovná.

Nevie byť nudná: „Nedokážem len
kráčať,“ hovorí modelka.
Nevie byť nudná: „Nedokážem len<br /> kráčať,“ hovorí modelka.
Foto: Emil Vasko

Andrea však sťažnosti iných modeliek odmieta. Podľa nej totiž existuje nepísané pravidlo, ktoré klienti väčšinou vyžadujú, aby modelky boli nezainteresované, neutrálne, chladné, kráčali a predvádzali modely bez emócií ako vešiaky na šaty. „Ja som vo veku, keď nedokážem len kráčať, je to pre mňa zábava, radosť a už trošku aj rutina, takže niekedy sa neviem ubrániť emóciám a sebavyjadreniu,“ rozpráva Andrea, ktorá býva väčšinou hlavnou hviezdou prehliadky. Vidno to aj vo svete, príkladom je Adriana Lima - topmodelka značky Victoria’s Secret.

Rodina predovšetkým

V prvom rade je dvojnásobná matka. Verešová s manželom a deťmi žijú v dome v mestečku Přeštice neďaleko Plzne. Dcére Vanesske (10) a synovi Danielovi Tobiasovi (6) venuje všetok svoj voľný čas. „Deti majú školu rady a potom už je to na mne, aby som stíhala všetko sa s nimi učiť a kontrolovať. Ale musím ich pochváliť, nemám s nimi problémy, učia sa veľmi dobre, majú jednotky.“

Rodina na prvom mieste:
Andrea venuje svojim deťom
všetok voľný čas.
Rodina na prvom mieste:<br /> Andrea venuje svojim deťom<br /> všetok voľný čas.
Foto: instagram

Okrem učenia sa mladá matka snaží brávať deti spolu s manželom Danielom na svoje pracovné výlety, ktoré sú pre jej rodinu zároveň dovolenka. „Prvé dni fotím a zvyšok strávime s rodinou cestovaním. Musím si zaklopať a povedať, že ďakujem Bohu za to, že zatiaľ aj po desiatich rokoch sa stále máme s manželom radi a máme pekný vzťah,“ hovorí o advokátovi Danielovi Volopichovi (53).

Ten ju sprevádza takmer na každú akciu, kde z nej potom ani na minútu nespúšťa zrak. „Dôležitý je re-špekt a to, že si stále vieme povedať miláčik, láska, skrátka si vieme byť oporou. On je moje zlatíčko,“dodáva jedna z najkrajších Sloveniek.


VIDEO Plus 7 Dní