Fabušovej (vľavo) sa okrem darčeka v luxusnom balení ráta hlavne "darček v srdci". Vitteková (vpravo) zasa púšťa do sveta myšlienky, pod ktorým si treba predstaviť nevedno čo.

Vianočné perly ducha našich hviezdičiek: Kam na tieto múdrosti chodia?

Počas sviatkov sa dali naše krásky na filozofovanie, ich myšlienky sú skutočné perly.

Slovenským celebritkám už nestačí zapôsobiť na sociálnych sieťach iba fotografiami, najnovšie chcú ukázať svoju múdrosť a duchovnú vyspelosť aj odkazmi.

Snažia sa, no publikum zatiaľ skôr zabávajú. Alebo sú o tri kroky pred nami a my sme ich iba nepochopili?

Ide o lásku

Modelka a vizážistka Mirka Fabušová je zatiaľ známa skôr v kuloároch šoubiznisu ako na verejnosti. Nedávno ukončila vzťah s bohatým podnikateľom, s ktorým to vyzeralo na obrovskú lásku, no nakoniec z nej nič nebolo.

Mirka je veľká fanúšička sociálnych sietí, a tak si nenechala ujsť ani príležitosť informovať svojich priateľov o tom, čo sa u nej dialo na Vianoce.

Fotografia vylepšená filtrami zobrazuje brunetku, ako si pri stromčeku rozbaľuje luxusnú škatuľu z módneho domu Chanel za pár tisíc eur. Doplnila ju aj komentárom: „Ten najkrajší darček neleží pod stromčekom, ale v našom srdci. Krásne Vianoce všetkým.“ Amen.

Čítajte viac:

Kikuš, Dédé, vianočka: Čo dnes robia deti z vianočných reklám?

Posolstvá

Vianočné posolstvá odovzdáva aj celebritná lekárka Alena Pallová. Pred rokom zavinila vážnu dopravnú nehodu a doživotne poznačila šoférku auta, do ktorého narazila.

Ktovie, možno aj to je dôvod, prečo na lekárkinom Instagrame badať duchovnú zmenu. Už neopisuje, aké módne značky má na sebe, ale takmer každú „selfie“ dopĺňa chytrou myšlienkou - v slovenčine i angličtine. „Pocity sú iba návštevníci. Nechajte ich prísť a odísť,“ nedávno odkázala kamarátom.

Posolstvá šíri cez sociálne siete aj speváčka a podnikateľka Patrícia Vitteková. Jednu z početných fotografií v novej bunde s ružovou kožušinou vybavila informáciou o svojom pozitívnom nastavení. Tvrdí, že „cesta je risk viery a snov“ a aby nebolo pochybností o autorstve, dodáva: „Takto to vidím a cítim ja.“


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní