Október 2013: Táňa Pauhofová sa zaujímala o všetko, čo jej spoločník rozprával a ukázal.

Vieme, kto je Pauhofovej nový priateľ. Randila s ním už v októbri

Táňa Pauhofová zviedla svojho bohatého frajera rečičkami o cestovaní. On sľuboval, že sa kvôli nej zmení. Herečka s ním vlani v októbri v jednej z bratislavských reštaurácií strávila takmer dve hodiny.

Ako skutočne prvé rande vyzeralo vlani na jeseň posedenie herečky Táne Pauhofovej s vtedy ešte neznámym vysokým mladíkom. Hrkútali si v jednej z bratislavských reštaurácií a reč bola aj o manželstve!

Nakoniec sa neskutočné stalo realitou a po vyše dvoch rokoch, odkedy sa ryšavka rozišla s hercom Tomášom Maštalírom, priviedla do spoločnosti nového priateľa.

Prvý raz oficiálne: Nového priateľa predstavila až v Prahe. Foto: profimedia.sk

Dobrá partia

Martin Vaľovský, ktorý sa po jej boku objavil na pražskom udeľovaní cien Český lev, nie je len tak hocikto. Vo svojom odbore sa vypracoval medzi skutočnú špičku a dá sa predpokladať, že nemá hlboko do vrecka. Tridsaťštyriročný muž riadi spoločnosť, ktorá v zahraničí organizuje konferencie, tréningy či workshopy pre biznismenov z oblasti telekomunikácií, ropného a plynárenského priemyslu a bankovníctva.

Medzi nimi sú i tí najbohatší z Indie či zo Spojených arabských emirátov. Ešte vlani však mala slovenská herečka mimoriadne blízko i k tanečníkovi zo skupiny The Pastels Danielovi Antálkovi.

Ten už u nej doma aj prespával, napriek tomu vzťah s hiphoperom Táňa nikdy oficiálne nepotvrdila. Súčasne nezanevrela ani na iných mužov. Oplatilo sa.

Čítajte viac:

Nový milenec? Táňa Pauhofová trávi noci s tanečníkom

Hľadal tú pravú

S Vaľovským strávila Pauhofová vlani v októbri v jednej z bratislavských reštaurácií takmer dve hodiny stále si mali čo povedať. Navonok ryšavka pôsobí krehkým, ba až nevinným dojmom, ale na stretnutí nič nepredstierala a neskrývala ani svoje neresti.

Pri mladíkovi fajčila tenké cigarety, ktoré sa u žien tešia mimoriadnej obľube. „Nevedel som, že fajčí. Ťahala teda riadne,“ povedal nám vtedy návštevník podniku.

Dvojica sa podľa neho nebavila spôsobom, akoby išlo o starých dobrých známych. Skôr sa spoznávali. Pauhofová preberala najmä svoje cestovateľské plány. V tom čase sa chystala do Londýna a plánovala aj výlet do Tel Avivu. Od spoločníka vyzvedala, či do Izraela potrebuje ako Slovenka pas.

Snažila sa prejaviť i svojho obchodného ducha, keď sa mladého muža zo žartu spýtala, či nekúpi jej dievčenský bicykel. „Dokonca sa rozprávali aj o manželstve. Mladík tvrdil, že keď nájde tú pravú, tak sa zmení,“ povedal nám náš zdroj. Čo tým chcel kráske naznačiť, sme sa dozvedeli až teraz.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní