Slečna vľavo nové zabandážované trojky ešte nemohla ukazovať. Tmavovláska vpravo si dala upraviť zuby aj uši.

Vylepšené missky: Na kasting prišla slečna rovno z operačného stola

Mnohé to skúšajú roky a vracajú sa v rôznych obmenách. Na kastingu Miss Universe SR sa zjavilo aj dievča s čerstvými, ešte obandážovanými silikónmi.

Žiadne ustráchané bucľošky či anorektičky, ale ošľahané dievčatá, ktoré vedia, čo chcú, a idú za tým. Slovenky, ktoré prichádzali tohto roku na kastingy Miss Universe SR, netajili túžbu stať sa kráľovnou krásy aj bez súťaže.

Mnohé to skúšajú roky a vracajú sa v rôznych obmenách. Raz schudnuté, inokedy pribraté, s vylepšeným chrupom, prišitými ušami, so zväčšenými perami či s objemnejším dekoltom.

„Teší ma, že dievčatá pri mne opeknievajú,“ pochvaľovala si šéfka Miss Universe SR Silvia Lakatošová, no zároveň odsúdila nápadné a neprirodzené zákroky.

Približujeme sa teda k Venezuele, kde mladučkým kráskam v honbe za dokonalými figúrami skracujú črevá alebo prišívajú plastové doštičky na jazyk?

Čítajte viac:

Hviezdnu rotu kastingov na Miss Universe SR ovládli potetované Slovenky

Došlo aj na svetový mier

Ten si v dotazníku zaželalo jedno z dievčat v Bratislave. „Dala som to tam zo žartu, ale dnes je to aj vážna vec,“ vysvetľovala pred porotou, vediac, že s úprimnosťou zájde najďalej.

Čo všetko adeptky na missky na kastingoch porozprávali a aké dojmy má z dievčat Silvia Lakatošová? Aj fotky z kastingu nájdete v aktuálnom vydaní týždenníka Plus 7 DNÍ.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní