Plejmejtku Heringhovú berie milionár medzi svojich kamarátov. Plavkyňa Richterová išla do kina za podnikateľom v dostatočnej vzdialenosti, aby ich nikto nespájal.

Záletník Kollár: S Andreou do spoločnosti, s Barborou do kina

Kým Andrea Heringhová čaká na pôrod ďalšieho Kollárovho potomka, on chodí na večere s inou.

Záletník Boris Kollár sa nedávno objavil v strede týždňa na otvorení novej thajskej reštaurácie. Spoločnosť mu robila jeho tehotná partnerka Andrea Heringhová, s ktorou už jedno dieťa má. Vyobliekaná a s orchideou vo vlasoch toho v ten večer medzi celebritami tmavovláska veľa nenahovorila. Prím hral výrečný Kollár. Dva dni nato si už však multiotecko vychutnával súkromnú večeru s inou. S mladou blondínkou si zašiel aj do kina.

V spoločnosti

Tridsaťjedenročná modelka Andrea Heringhová je jediná zo šiestich mamičiek podnikateľových ratolestí, ktorá s ním čaká druhé dieťa. Po prevalení Borisovej nevery s Barborou Richterovou a Barbarou Báthorovou sa pár načas rozišiel. Dlho však nevydržali jeden bez druhého. Domnienky, že sa k sebe vrátili, potvrdilo Heringhovej druhé tehotenstvo. Podnikateľ dokazuje, že tmavovláska zastáva v jeho živote dôležité miesto. Ako jedinú ju berie do spoločnosti a na luxusné večierky. Už dva roky mu robí spoločnosť na prestížnom Plese v opere, chodí s ním na udeľovanie najrôznejších umeleckých ocenení a na VIP párty.

Verejne: Plejmejtku Heringhovú berie milionár medzi svojich kamarátov. Foto: Tony Štefunko

Neustráži ho

Kollárov životný štýl nezmení zrejme žiadna žena. Kým Andrea dopĺňa Borisov imidž v spoločnosti, ďalšia matka jeho dieťaťa Barbora Richterová trávi s podnikateľom chvíle iba vo dvojici, mimo smotánky. V posledných dňoch ho bolo na verejnosti vídať s plavkyňou netradične často. Cez víkend si spoločne zašli do luxusnej reštaurácie na nábreží Dunaja. Večeru si vychutnávali pri sviečkach. O pár dní neskôr zašli spolu aj do kina. Tam sa však snažili stratiť medzi ľuďmi. Občas sa podnikateľ dokonca tváril, ako keby k nemu blondínka nepatrila. Z kinosály sa Kollár s Richterovou potajomky vytratili tesne pred skončením filmu.

Súkromne: S Richterovou trávi čas osamote. Možno riešili výchovu ich spoločného syna Artura. Foto: Tony Štefunko


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní